Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone tényleg nem csinál...

Az iPhone tényleg nem csinál soha semmi rendelleneset?

Figyelt kérdés
Az hogy lehet hogy a Windowsban és az androidban is történnek rendellenességek az iPhone-on meg soha egyszer sem?

2016. jan. 11. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ott is történnek.
2016. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Előfordul ott is. De sokkal ritkább! Nem azért mert jobb hanem sokkal egyszerűbb optimalizálni egy fajta telefonra az ios-t mint rengeteg különböző gyártó rengeteg fajta telefonjára az androidot.
2016. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Az Apple dolgainál is vannak "misztikus" jelenségek, csak az emberek másként kezelik.


Munkában hasznáunk Mac-et, és PC-t is. Van kolléga, aki ha a Win hülyeséget csinál, akkor negyed órás nagyhalált ad elő, hogy a sz@r winfos már megint, megtanulni, megérteni meg sem próbálja, a hibát sosem javítja, így azzal is szív, amire 100 éve van megoldás.


Ha a Mac-el van szívás, akkor először is hibás mindenki az elektromos rendszer tüskéitől kezdve a vacak kínai HDD gyártóig, másrészt szépen csendben 3 napi google-zással megkeresi a megoldást, és konstatálja, hogy milyen jó rendszer, mert mindig mindent meg lehet oldani.


Szóval azért az emberek nagy részében ilyen téren van egy alapos kettős mérce, amit a kedvenc rendszerének csont nélkül elnéz, azt a másiknál sosem. Ha pedig felhívod a figyelmét rá, hogy pár hónapja a másik rendszeren ugyanezzel szívott, akkor látszik, hogy megy fel a vérnyomása :D

2016. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Az iphone sokkal tobb hibat produkal mint a WP.
2016. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van, de ritka, nem napi szintű..
2016. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint amikor már win7 időszakban is folyton azzal jöttek a Macbookosok hogy "stabilabb mint a windows" meg "biztonságosabb mint a windows", meg persze sosem megy tönkre. Aztán hardver ugyanaz volt alatta, plusz átlag windowsos 1 ujján meg tudja számolni hányszor omlott össze a rendszer vagy lett vírusos ha normálisan használta.


Iphoneosoknál is eléggé megy az "it's not a bug, it's a feature" hozzáállás.

2016. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Eddigi rendellenesség amit tapasztaltam, hogy gyorsan lemerült így a bő 4 éves akku... Azt mondom ki kell próbálni, de én eddig olyat, aki áttért az IOS-ra nem hallottam, hogy szidta volna, vagy visszatért volna androidra. Valahogy ez nem lehet véletlen.
2016. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Én kipróbáltam az IPhone 5S-t és volt olyan,hogy egyszer csak befagyott az egész :D :D, úgyhogy abban is van hiba. Meg nekem nem is tetszett, annyira nem stabil mint ahogy mondják,úgyhogy inkább visszatértem droidra, ez sem tökéletes de még sosem hagyott cserben.
2016. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én Windowst phone-t használok Lumia 640-et. Nem emlékszem rá hogy egyszer is lett volna bármi furcsa vele. Külföldön csak ezt használom, tabletet nem hordok magammal mióta megvan, nyáron vettem. De az öcsém lumia 930-a nem mindig vesz fel hangot a videóhoz, hívás közben ha tel.számot akar megnézni, sötét marad a kijelző néha stb. Én ajánlottam neki a WP-t anno tehát most engem szid. Iphonet akar venni mert mert az soha nem csinál semmi idegesítőt.
2016. jan. 12. 06:27
 10/12 anonim ***** válasza:

"mert az soha nem csinál semmi idegesítőt."


Na ez az amit csak az apple-fanok terjesztenek.


Majd egyszer nezz utana a buglistanak amit az apple folymatosan javit.

2016. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!