Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket lenne érdemesebb...

Melyiket lenne érdemesebb megvennem előfizetéshez, Nokia Lumia 635 vagy LG Leon?

Figyelt kérdés

Hamarosan lejár a hűségem és hosszabbítással szinte gombokért el tudnám hozni az egyiket a T-Mobile-tól. A Nokia egy 1000-sel drágább lenne.


Nekem konkrétan mindkettő jó lenne, telefonálásra, SMS/emailre és zenehallgatásra használok egy telefont. Utánajárva a dolgoknak annyit tudok, hogy a Nokia stabilabb, az LG-re pedig több programot lehet tenni, de nekem igazából csak egy szótár kéne.



2016. jan. 12. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
lg geon természetesen a windows phone nagy bukta még a facbook se megy rendesen és a zenelejátcö is elég rossz bene
2016. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Facebookra semmi szükségem, számítógépen is csak 1-2 naponta nézem meg az üzeneteim.

A vaku miatt hajlottam inkább az LG-re.


Más különbség?

2016. jan. 12. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
első valami 10 éves androidfan lehet. Vigyed a Lumiát.
2016. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lumián nem a legtökéletesebb a Facebook app de nem is lassú,zenelejátszóval sincs gond tökéletesen működik,ha mégsem tetszene találsz az áruházban is.Zenét rakni gépről tudsz rá pl.mp3 formátumban,vagy videoklipet pl. Avi-ban.Rintone makerrel(az áruházban találod) csengőhangot is tudsz csinálni a rajta lévő zenékből.
2016. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy még úgy is tudsz rá zenét rakni hogy feltöltöd onedriveba onnan pedig leszedet.Tubecast alkalmazással meg a you tuberól is leszedheted közvetlen telefonra.
2016. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, itt aztán olyan válaszokat is kaptam, ami nem is a kérdésre válaszol, de azért köszi! :D

Nem kell aggódni, rájövök hogy kell mp3-at tenni egy telefonra, mint ahogy erre évekkel ezelőtt is rájöttem már egyszer, és ahogy teszem ezt heti rendszerességgel egy mezei pendrive-val. Facebookra pedig még továbbra sincs szükségem.


Valószínűleg az LG-t fogom elhozni, egyszerűen azért mert kell a zseblámpa, és a Nokián semmilyen LED sincs, ahogy nézem.

2016. jan. 19. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
NEHOGY ELHOZD!!! AKKOR VIGYÉL MAGADDAL RENDES LÁMPÁT,DE AZT A SZHAAART MEG NE VEDD!
2016. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!