Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 Compact vélemény?

Sony Xperia Z3 Compact vélemény?

Figyelt kérdés
Véleményt, tapasztalatokat szeretnék kérni a Sony Xperia Z3 Compact készülékről. A válaszokat előre is köszönöm:)

2016. jan. 13. 19:00
 1/4 Osynho ***** válasza:
81%

Augusztus óta használom, elégedett vagyok vele.


Ebben a méretben ezt találtam a legjobb vételnek és nem bántam meg. Gyors, viszonylag jó az akkuidő, szerintem szép, a kamerája is használható (bár én annyira nem vagyok oda érte, mint a tesztelők).

2016. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majdnem egy éve használom, nagyjából teljes megelégedettséggel. Egyedül a kamera szoftver zavar, illetve, hogy melegszik, de ez utóbbit tudtam előre, és amikor hideg van még jól is jön :D

Olyant vegyél amihez van gyári gari.

2016. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
Ajánlom a Camera FV-5-öt. ;-)
2016. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én eddig Sony párti voltam, sajnos csalódnom kellett benne. Nagyjából egy év három hónapja használom, és megkeserítette a mindennapjaimat, mihelyt lejárt a gari, szinte azon a héten a hátlap megnyílt, ezzel a vízállóságát vesztette el. De ez a legkisebb baja, az akkumulátora élettartama szintén a garancia lejáratával megrövidült, és két hónappal a lejárta után már csak fél órákat bír ki...sajnálom de én nem ajánlom már a Sonyt.
2016. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!