Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes/lesz...

Milyen telefont érdemes/lesz érdemes fél éven belül venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy Samsung Ace 3-am van, ami két és fél éves, és sajnos kezd teljesen használhatatlanná válni. Annyira azonban nem vagyok kitömve, hogy akár holnap zsebrevágjak egy százötvenezres cuccot. Spórolva oké, de ennél többet viszont nem nagyon szeretnék kiadni. Szóval melyek azok a készülékek, amik max ennyibe kerülnek, és ár-érték arányban is megállják a helyüket, amik tényleg jó, megbízható telefonok, miket ajánlotok?

2016. jan. 13. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az LG G3nak eléggé lement az ára és még szerintem megbízható. A másik ilyesmi az az LG G Flex2
2016. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reseteld az Ace 3-ad, hogy használható legyen és gyűjts még rá kicsit. Hidd el, tényleg jobban jársz vele mintha most veszel egy középalsót.


Énn ezek közül választanék:

Nexus 6p

1+2

Valamelyik felsőkategóriás Xiaomi

Htc M9

Moto X 2nd gen

2016. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Xiaomi redmi 2 pro /note 2

Meizu m2/note

Moto G 3gen

Huawei p8 lite


Ezek a telefonok 50-80 között mozognak. Ezek alá nem érdemes adni.

2016. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!