Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt az Iphone-om?...

Miért nem tölt az Iphone-om? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt kaptam az Iphone 5-ösömet, és minden rendben volt vele.Az aksija is új. A töltőt nem vittem eddig sehová szóval nem hiszem hogy tönkretehettem azt.Két nappal ezelőtt olyanokat kezdett el csinálni töltés közben,hogy csak néhány pozícióban érzékelte a telefonomat és csak úgy töltötte.Tegnap óta sehogy sem érzékeli már. Mitől lehet ez?

2016. jan. 14. 07:58
 1/3 vatafak ***** válasza:
tipikus iphone gyári töltőkábel hiba, pofátlanság ennyi lóvéért ilyen sz@rt adni , utángyártott kábelből tudsz venni lapkábeles gumiköpenyes verziót. kiváló mnőségű, kb 3e pénz
2016. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár nem merek után gyártottat venni félek,hogy több kárt okozna, esetleg a telefonomban ami még többe kerülne.
2016. jan. 14. 08:36
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Az utángyártott nem hullik szét, mint a gyári. Ártani nem ártasz vele, csak ne az 1 euros ebay-es hulladékot vegyed. 2500-3000 környékén normálisat kapsz.
2016. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!