Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet az LG G3...

Miért nem lehet az LG G3 telefonomra frissíteni se az android 5. 0.2-t, se a 6. 0-t?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Rootolva van? Nyitva van a bootloader? Az OTA frissítés nem fut le?
2016. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket le tudnád írni még is hogyan kell? Ne haragudj az értetlenségemért. ://
2016. jan. 15. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá 5.1, de január-február környékén jön a 6.0. Szolgáltatófüggő, hogy hamarabb/később lesz-e.
2016. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy rootolni vagy bootloadert kéne nyitni! Viszont, ha ezek már meglennének az okot adna arra, hogy az OTA (telefonról indítható) frissítés nem fusson le, feltéve, hogy az már elérhető!
2016. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt olvastam hogy először Lengyelországban jelent meg, én meg azt hittem már "lekéstem" xdd

Egyébként t mobilos vagyok.

2016. jan. 19. 17:15
 6/6 anonim válasza:
Nekünk is tmobilos, de még mindig azt írja ki, hogy az 5.0 a lefrissebb szoftver. Nincs rootolva. Ja és sehogy nem tudom frissíteni, PC-ről se
2016. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!