Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WC-be esett a telfonom. Van...

WC-be esett a telfonom. Van esély rá hogy mé működjön?

Figyelt kérdés

Suliban voltam, a farzebemben hagytam a telefonom és ahogy felhúztam beleesett a WC-be. Rögtön szétszedtem, radiátorra tettem. Aztán odavittem a műszakis tanárhoz hogy szerinte jó lesz e még. Ő meg megpróbálta bekapcsolni (ezzel még én is tisztában vagyok hogy nem szabad, no comment). Nem kapcsol be. Hazaétem és hajszárítóval próbálkoztam lassú fokozaton aztán beletettem egy fél zacskó rizsbe, úgy hogy véletlenül se tudjon beragadni a telefonba. Van esély rá hogy még bekapcsoljon? Samsung galaxy ace 4

És a probléma hogy előfizetéses, van még rá 1 évem, és ingyen nem javítanák meg, kifizetni meg nem biztos hogy tudnám.



2016. jan. 15. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha működik, működik, ha nem, így jártál.
2016. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz az értékes kommentet, sokat segített!! :)
2016. jan. 15. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Szívesen. Egyébként, szerinted mégis hogy tudnánk ezt neked megjósolni? Hm? Idióta.
2016. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Most miért kell egyből leidiótázni? Nem jóslást kért, csak hogy van-e esélye.


Egyébként igen, majd a száradás után kiderül.

2016. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a hajszárító forró fokozatra volt állítva és ráadásul közel volt a telóhoz, akkor a tanár bakija után ez lenne a második nagy hiba...

Ha igen, ha nem, hagyd száradni meleg helyen (nem fűtőtesten!)

Mielőtt kipróbálnád, azért az aksit teszteld le, hogy jó-e.

2016. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A hajszárítómon lehet állítani a fokozatot és a hőfokot is. Langyoson volt és elég messze a telefontól épphogy csak fújta rá a levegőt! Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2016. jan. 15. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer haza jöttem csuma részegen és főztem magamnak teát (nem is szeretem egyébként.. :D), letettem a laptop elé, majd 3 másodperccel később el is feledkezvén róla belelöktem könyékkel. Szétterült a billentyűzeten, utána szép lassan leszivárgott alá, majd ki is kapcsolt. Nem álltam a helyzet magaslatán, még megpróbáltam bekapcsolni vagy hatszor :DDD de mindig éppen hogy elindult, le is állt. Utána állt két napot, énis kiszáradtam addig :D, és azóta is tökéletesen működik, szóval van még rá esély hogy a teló is megy majd.
2016. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ügyes :DDDD

Pár napot hagytam, utána bekapcsolt szépen működött. 1 hét múlva volt egy hosszú utam az alatt teljesen lemerült most meg hiába teszem töltőre csak rezeg egyet és semmi :D (a töltő jó)

2016. febr. 9. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
A "baleset" óta most lenne először töltve? Ki kellene próbálnod egy kölcsön akksival. Továbbá nem ártana a töltőcsatlakozót is meglesni, nem oxidálódott-e el? (erős zseblámpa + nagyító...)
2016. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg az akksi csatlakozókat is megtisztogatni, ha nem volt még...
2016. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!