Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sűrgős! Hasznalt telefont...

Sűrgős! Hasznalt telefont szeretnek venni, a jófogáson talaltam is egyet, de ugye ott sok a csaló. Ha azt irta a hirdetésben h a jófogás találkozó pontjában átvehető, es kipróbálható, akkor meg van rá esély, hogy átverés?

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, átveszed a telefont látszólag minden rendben, aztán pár hét múlva letíltják a hálózatról például
2016. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Drága telefont csak biztos forrásból vegyél.

A találkozósdi nem az.

2016. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel van személyes átvétel, ez már pozitív :)Hűségidő alatt eladott készülék elég kockázatos. Ha azon már túl van, akkor mindent alaposan ellenőrizni és kipróbálni. Nyilván ezekhez kell némi dokumentáció. Nagyobb értéknél ajánlott adásvételit is írni. És az alapszabály: ha egy általában jól belőhető árú készülék csábítóan olcsó, akkor valami nem stimmel, vagy pl. viszonylag új teló, de csak készülék, semmi nincs hozzá, ezek intő jelek. Vagy ha "persze megvan, de most nincs nálam" vagy "semmi baja, csak elfelejtettem feltölteni" ezek a szélhámost jelzik.
2016. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik csapda, hogy csak egy klónt kapsz
2016. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! És a hardverapróval is hasonló a helyzet? Azt olvastam ott megbizhatobb, ha jo az eladó értékelése. Mert akkor kivárom amíg ott nem találok valami jót:D
2016. jan. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!