Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyűjthetném össze?

Hogyan gyűjthetném össze?

Figyelt kérdés
A mostani telefonomat nem szeretem,mert gyakran lassú,elegem van az operációs rendszeréből...(Windows Nokia Lumia 640LTE). Iphone 5, vagy 5s-t szeretnék venni magamnak,a szüleim biztosan pótolnának majd bele egy részét,de ÉN akarom a másik részét kifizetni ( mellesleg kicsit örülnék,hogy egy ilyen jo dolgot viszek véghez). Csak az a baj,hogy 14 éves vagyok,így nem vállalhatok diákmunkát amiért pénzt kapok. Valakinek van valami ötlete?

2016. jan. 15. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsebpénz félrerakása, előző telefon, számítógép, egyéb tárgyak eladása.
2016. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A számítógépem nem szívesen adnám el..de a többi elég jó ötlet köszi :D :D
2016. jan. 15. 19:55
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát igen, valóban jó dolgot vinnél véghez :D

Teljesen felesleges lenne az az Iphone, teljesen jó 14 évesen az a Lumia 640LTE.


Nekem meg az tetszett, de nem adtam ki rá pénzt, pedig egyetemista vagyok.

Egy sokkal szakadtabb, régebbi droidos mobilt használok.


Számold ki, hogy hány órán át dolgoztak a szüleid azért a pénzért, amennyibe egy Iphone kerül.


Ilyen fiatalon, ha találsz is egyáltalán munkát, rengeteget kellene dolgoznod ezért a pénzért, mert csak alacsony órabérbe foglalkoztatnának, szerintem nem éri meg.


Mi az a fontos feladat/munka, ami miatt neked egy Iphonra van szükséged?

Ja, és ha félretennéd ezt a pénzt, lehetne belőle egy jogsi, vagy ha azt a szüleid fizetik, egy Suzukit is vehetsz magadnak :)

2016. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert akarsz szifont? Sokkal olcsobb es sokkal erosebb telefonok is vannak annyiert mar. Az iphone 5 hasznaltan is kb 50 korul forog. Az s kb 70. Huawi p7 mar 40-ert is van. Es sokkal jobb a kameraja, es a kijelzoje is nagyobb. Eloszor nezz korul, hogy ar ertek aranyban melyik kenne jobb neked es, hogy mikre hasznalnad.
2016. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Huawei*
2016. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a lumia nem jó neki, akkor azok sem lennének jók, amiket most felsoroltál.
2016. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már volt androidom,ezért amikor lehetőségem volt rá,gondoltam kipróbálom a windowst...többet vártam tőle,az android jobban tetszett. Viszont majd egyszer szeretném kipróbálni az IOS-t is :) köszi a válaszokat
2016. jan. 15. 22:35
 8/12 anonim válasza:
54%
Egy használt független 5s kb 80.000 Ft-tól indul. Ennyi pénzért nincs jobb alternatíva. Aki ezt tagadja az divatból becsmérli az iphont. Gyűjtögess ügyesen és vedd meg valamelyiket, nem fogsz csalódni.
2016. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem hogy iphone-on annyi munkája van egy 14 évesnek. AMúgy is minek? egy jó androidon is futnak a 3d-s játékok, vagy snapchat meg a szelfik, így másra nem nagyon tudom elképzelni, nem hiszem, hogy a szüleidnek is ilyen telefonjuk van pedig egy felnőtt jobban ki tudja aknázni a benne rejlő lehetőségeket. Te barátom csak arra használnád, hogy menő legyél és fogalmad sincs arról, hogy ezzel csak az ürességet akarod pótolni ami benned van így akarsz kitűnni. De még ez mindig jobb mintha a piában akarnál kitűnni így egy pont neked. Iphone 5s- kell neked, de miért van eleged az oprendszeréből? Miért? MI miatt (indokot nem soroltál fel csak hogy gyakran lassú, az a telefon kritikája és nem az op rendszeré) Android? Egy samsunggal jobban lehet virítani, és sokuk gyakorlatilag is jobb mint a szifon. Én meg mondjuk s6ra vágyom. :) Szerintem jó az android - de nem lesz! Más dolog vágyni mint megszerezni. A te korodban gyűjteni kellene. Jogsi stb - anyukádék meg dolgoznak azért hogy egy telefont vegyél, és te meg mondjuk egy buliban elveszíted v lenyúlják akkor mindennek annyi.... Ne pazarold el a család pénzét ilyen fölösleges dolgokra. Ha már dolgozni akarsz, legyen értelme és olyan dolgot vegyél belőle, ami időtálló, megmarad sokáig, nem veszíti el az értékét és mondjuk a hobbidhoz kötődik. Van hobbid? Nyilván. És azzal te is fejlődni tudsz és hasznos lesz. Egy vacak kütyü nyomogatásánál többet érsz.
2016. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Az utolsó válaszoló ritka egy nagy gyökér.

Bírom ezt a "benne rejlő lehetőségek" dumát. Na, mégis mi olyan lehetőségek vannak egy iPhoneban, amik nincsenek meg egy androidos telón, amiért a felnőttek számára megfelelő az iPhone, gyerekeknek viszont nem való?

2016. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!