Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan gyűjthetném össze?

Hogyan gyűjthetném össze?

Figyelt kérdés
A mostani telefonomat nem szeretem,mert gyakran lassú,elegem van az operációs rendszeréből...(Windows Nokia Lumia 640LTE). Iphone 5, vagy 5s-t szeretnék venni magamnak,a szüleim biztosan pótolnának majd bele egy részét,de ÉN akarom a másik részét kifizetni ( mellesleg kicsit örülnék,hogy egy ilyen jo dolgot viszek véghez). Csak az a baj,hogy 14 éves vagyok,így nem vállalhatok diákmunkát amiért pénzt kapok. Valakinek van valami ötlete?

2016. jan. 15. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Sokan a sz*r androidos telokat vetik ossze az iphoneokkoal. Mikozben egy jobb androidos telefonnal siman korberagod az almat. Fogj egy sony z3-ast vagy egy samsung note 4-est sot a note 3-assal is siman korbelehet ragni a iphonet.

Es nem fog fagyni meg belassulni az android. Ezt csak az iphon orultek terjesztik. Igaz a regi androidos telefonok befagytak, de egy felsobb kategorias siman viszi a dolgokat.

Az ios boltban nincs sok ap az almahoz. Androidra meg rengeteg van. Bar az is igaz, hogy almara vannak emulatorok igy tudod hasznalni az androidos cuccokat is, de nem ajanlatos bolygatni a rendszert.

Egy szo...mivel nincs penzed...igy androidost nez inkabb. Jobban kijossz vele mint az iphonnal. Raadasul elegge unalmas hogy az also panel egyaltalan nincs kihasznalva. Engem idegesitett neha. En is nemreg telefon valasztas elott alltam. Volt ket kilom ra. Neztem az iphone 6s pluszt..de valahogy nem jott be. Gyors volt meg minden, tenyleg villamgyors volt...de valamiert nem tetszett, nem tudom miert. Ezert vettem hetvenert egy note harmast, ami gyengebb minden szempontbol, kiveve kamera. Szep kepeket csinal, egy rakat jatek van rajta need for sped, tekken, mortal combat, stb.van rajta egy halom zene is. Es rengeteg video. Igaz 4k-ba csak ot percet lehet felvenni, de en nem latok kulonbseget a 13 es a 9 megapixeles videok kozt. Nem "kockul" be tokeletes kep stb. Orulok hogy nem adtam ki majf negyed millio forintot az iphonra, mert ez a note harmas is boven eleg, akadozas nelkul viszi a jatekokat, gyors, nem fagy be es a kepernyoje is nagyobb a 6s plusznal es szebb is. Legalabb is nekem szebb a kepernyoje. Es a terhej is 32 giga. Lehet boviteni. Es van egy ceruzaja is amivel tok jokat lehet rajzolni meg atszerkeszteni kepeket.

Szoval...jo az iphone is...de olcsobban is kijossz ha androidost veszel. Ugyan azt tudja, sot a telefon "kepesegeinek" a 70 szazalekat ki sem hasznalom. Es iphonrol sem fogod tudni kihasznalni.

2016. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Abban az évben, amiben betöltöd a 15-öt, már vállalhatsz nyári diákmunkát. Én is így fogok új telefont venni.
2016. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!