Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek? 17/L

Milyen mobiltelefont vegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szeretnek egy uj mobiltelefont venni magamnak. Az lenne a kérdésem, hogy melyik telefon a legmegfelelőbb szamomra az alábbi szempontok alapján es hogy melyik érne meg jobban.

A szempontjaim:

- nagyon fontosak szamomra a közösségi dolgok: e-mail, Facebook, fontos hogy meg tudja nyitni a PDF fajlokat...

- fontos a kiváló kamera, mind elől mind hátul. Ha kirandulok mindig a telefonnal fenykepezek, igy fontos hogy nagyon jo képet csináljon.

- ne legyen dual sim-es

- vagy nagy legyen a belső memóriája vagy legyen bővíthető

- legyen internetkompatibilis, ne akadjon meg a net

- legyen testre szabható, de nem kell olyan sok minden, csak csengohang, hatterkep, ilyenek, nem kellenek nagy dolgok

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Előre is köszönöm a normális válaszokat es szeretnek érveket is olvasni. Peldaul hogy miért vegyek iPhone-t vagy épp egy Samsungot. (Ez csak példa)



2016. jan. 16. 10:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
68%

Hát figyelj, erre minden telefon megfelel, PDF fájlt, fészbukot minden telefon meg tud nyitni, kérdéses a software. Google Playen 1.000.000 + 1 PDF olvasó, és személyreszabhatósági app van....

Amit nem írtál le de nagyon fontos: Ár? Mennyiért szeretnél venni? Enélkül nehéz lesz segíteni. Írd le azt is, hogy konkrétan mire is akarod használni. Ha hetente mész kirándulni akkor oké a jó kamera, de olcsóbb árkategóriában ne álmodj erről. Az internetkompatibilitás pedig ismét egy nagyon... hogyismondjam kérdés. Az okostelefonok lényege a kapcsolat... Hogy bármikor bárhonnan elérd az internetet. Szóval írd le mit csinálsz, mire használod a telefonodat, csak facebookozásra otthon, esetleg napmintnap komolyabb munkára, vagy naponta mész kirándulni?

2016. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Ezeket minden okostelefon tudja, és még alsó kategóriában is vannak, amik jó képeket csinálnak. Tehát leírtad az elvárásaidat, de a legfőbb dolog tényleg az ár, amit nem írtál. Mennyit költenél rá?
2016. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hat max 200000 Ft legyen az ara. Hat nagyjából nap mint nap használom fontos dolgokra a suli miatt. Egyébként androidos telefont nem nagyon szeretnek, volt olyanom es folyton problémák voltak vele. Úgyhogy valami ios, Microsoft vagy egyéb op rendszerű telefont szeretnek.
2016. jan. 16. 14:01
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Pedig az Androidosok se egyformák, vannak jók és rosszak is, ráadásul az LG G4-nek van a legjobb kamerája a létező összes telefon közül. De ha mindenképp más kell, akkor Lumia 930, 950, vagy iPhone 6 64GB
2016. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
Ha ilyen sok pénzed van,akkor mindenképpen iPhone.Semmi értelme 100 000 forint felett androidot,vagy WP-t venni,ha annyiért már kaphatsz új iPhone-t.
2016. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Windowst ne vegyél.Nekem az vab,minden baj van vele.Állandóan összeomlanak az alkalmazások,nem tudok normálisan Facebookozni,messengerezni,zenét hallgatni,youtubeozni.Állandóan ujra kell indítani a telefont,mert összeomlanak az alkalmazások.Meg az egész oorendszer nagyon hiányos,teljesen alap dolgok nincsenek benne.Pl.a Facebookon nem tudsz megosztani egy képet,mert még megosztás gomb sincs.Egyszerűen nevetséges..Meg én már letölteni sem tudok rá semmit,mert az áruház is beszart,már elég régóta egy hibaüzenetet kapok,ha meg akarkm nyitni.A Messenger állandóan összeomlott.Azt javasolták,telepítsem újra,megpróbáltam,letöröltem,de már nem tudom visszarakni,merr az áruház nem működik.Szócal ennyit a WP-ről.Az Android is ugyan úgy szar.Én annak ajánlanám,aki max 40 000-ért akar telefont venni,de 60 000-ért már vam 4s,szóval annak is inkább azt ajánlanám,hogy spóroljon kicsit és vegyen azt.Aki meg csak telefonálni akar,az vegyen egy gombos Nokiát.De 200 körül WP-t vagy Androidot venni???Kb mint ha egy BMW helyett vennél egy Daciát ugyan azért az árért.Amúgy én az 5s-t ajánlom,azt 100 000 környékén lehet kapni.A 6-os nem tud sokkal többet,viszont sokkal drágább.De,ha nem sajnálod a pénzt,akkor vegyél 6 vagy 6s-t.
2016. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ha tényleg ennyi lóvéd van és nem is sajnálod rá akkor egy felső kategóriás droidos mobil lesz a választottad. Esetleg ios , - bár nem éri meg - attól neked lehet tetszene.

Lg mobilok éltek nálam legtovább , még az alsó kategóriásak is sokáig húzták.

A lumiákat kerüld el messziről ,még mindig egy fekália ami fasorba sincs a 2 vetélytárshoz képest.

2016. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó,miért ne érné meg az iOS?Annl jobb nincs.Ha választhatnák egy 60 000-es iPhone 4s és egy 200 00-s android közül,gondolkodás nélkül az iPhonet választanám.
2016. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hat meg nem döntöttem.

2016. jan. 16. 22:17
 10/25 anonim ***** válasza:
A korábbiaknál irom hogy wp-n úgy megosztani hogy hosszan hozzáérsz pl a képhez vagy amit akarsz.És nekem nem szokott össz.eomlani.Amúgy röviden:Az androidra sok appra meg testreszabható,de néha laggos(bár ilyen árkategoriában annyira azért már nem,Az ios-szél szerintem nincs baj bár az árának jelentős része az oprendszer nem pedig a készülék,a Wp-s telefonoknak a legnagyobb hibája hogy kevesebb app van rájuk,de a 3 közül övéké a legjobb kamera.
2016. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!