Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Bence2601 kérdése:

Mi a véleményetek a Sony Xperia M4 Aqua-ról?

Figyelt kérdés
Új telefont tervezek maximum 75 ezret fizetek érte, erre a telefonra gondoltam. A telenornál venném üzleti csomagban így 71 ezer Ft-ért. Megnéztem és ebben az árban ez tűnik a legjobbnak. Hallottam róla rosszakat is pl a 8GB belső memória meg lassú kicsit a kamera... De ez nekem nem lesz nagyon feltűnő szerintem mert egy Xperia M2-ről váltanék és jobbnak fog tűnni biztos. Lehet van jobb telefon ebben az árban de ha az én kikötéseimet bele vesszük akkor nincs jobb. Előlapi kamera szeretném hogy erős legyen, minimum 2GB RAM hogy ne lassuljon be a telefon, a kijelző ne legyen kisebb 4.8"-nél, a kijelző felbontása HD legyen minimum, és ez hogy vízálló ez még rá tesz egy lapáttal. Szóval nekem ez a telefon tűnik legjobbnak ebben az ár kategóriában. Arra lennék kíváncsi hogy mi a véleményetek az M4-ről?

2016. jan. 16. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ennyiért inkább z1 compact, nekemis ez van és elégedett vagyok vele!
2016. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
2016. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

A tárhely sajnos önmagában tényleg kevés, mivel a 8 gigából csak 1.39 szabad, viszont legalább bővíthető! Ezzel kapcsolatban negatívum, hogy ennél a típusnál közvetlenül a memóriakártyára nem lehet menteni, csak a tárhelyből átrakni a kártyára.

Illetve a kamerája is botrányosan rossz, az elkészült kép a legkisebb ránagyításnál is erősen homályosodik, nagyon pixeles.

Esetleg alternatívaként mondanám a Huawei P8 Lite-ot, ami csak annyiban különbözik, hogy a kamerája sokkal szebb képeket csinál, és a processzora is sokkal gyorsabb.

Kártyafüggetlenül 60 ezer körül van, viszont nem tudom, hogy csak sim-kártyához adnak-e tarifacsomagot, vagy hogy van-e náluk ez a típus, és mennyiért. :/

2016. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Huaweit nem szeretnék, nekem nem tetszik annyira, viszont akkor mostmár M4 Aquat sem tervezek tovább. Viszont a z1 compact annak ellenére hogy nem nagy a kijelzője meg hogy csak 2-es az előlapi kamerája szimpatikus. Esetleg a Sony Xperia C4? Olyat is láttam árukeresőn.
2016. jan. 16. 12:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
z1c-t vedd ez sokkal jobb, a Z kategória nagyon jó lett a sonynál.
2016. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
86%
Nekem alcatel Idol hármam van nekem ez nagyon tetszik a kezdőképernyő meg tud fordulni fejjel lefelé is ,habár lehet hogy a 4x1.2 Ghz meg az 1.5 Gb ram gyengébb mint az M4 nél de a 13 hátlapi megapixel és az 5 előlapi nekem elég és a kijelzője még oldalról is nagyon szép ráadásul szerintem maga a telefon külseje is jobban tetszik mint az M4-nek nekem bejön
2016. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A Z1 Compact lesz szerintem de van egy kis baj. A telenornál nem árulják mert azt írják kifutó! :( Esetleg más boltnál nézem meg, de használtan nem szeretnék venni.
2016. jan. 16. 13:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én arukereson választottam egy boltot és onnan vettem, semmi baja, teljesen újjan adták.
2016. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én ezen az XXLGSM.hu-n nézem a telefont, a szállítást már tudom viszont csak 1 dolog miatt aggódom: A telefonhoz ugye adnak dobozt? Mármint nem zacskóba csomagolva küldik hanem rendes dobozzal, 1-2 tartozékkal?
2016. jan. 16. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez alap.
2016. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!