Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani telefonra...

Tudnátok mondani telefonra alkalmazásokat, amik feldobják a telefonomat?

Figyelt kérdés
Októbrerben kaptam ezt a telefont(Samsung galaxy j5) és még mindig nem találok semmi alkalmazast ami tetszene, nem lassítja a telefont, gyors.

2016. jan. 16. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Excel.
2016. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez nagyon egyéni, ki-mit szeret :) Nekem csak pár app van a telefonomon, elsősorban zenét hallgatok rajta vagy filmet nézek:


- Avira (vírusírtó)

- Be on Road (offline GPS)

- ES File Explorer (fájlkezelő)

- Firefox (böngésző)

- Heroes 2 (játék)

- VLC (médialejátszó)

2016. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Fölöslegesen nem kell telepakolni applikációkkal, olyanokat tegyél fel amire szükséged van. Azt viszont senki sem fogja kitalálni hogy neked mire van szükséged, és melyik tetszene. Esetleg ha valamilyen konkrét programmal kapcsolatban érdeklődsz.
2016. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

"Októbrerben kaptam ... és még mindig nem találok semmi alkalmazast ami tetszene"

Ezután se fogsz, felejtsd el az egészet.

2016. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szirty ***** válasza:
79%
A megoldást kellene a problémához keresni és nem fordítva, mert akinek kalapács van a kezében az hajlamos mindent szegnek nézni.
2016. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat..

csak annyit kértem hogy írjatok appokat amik feldobják a telefonom és nem lesz unalmas tőle. Ennyit kértem. Beszólásokat nem.

2016. jan. 16. 13:40
 7/11 Szirty ***** válasza:
59%

Nem túl konkrét kérdés. Én pl nem tudom téged (vaqyis a kérdés szerint a Te telefonodat) mi dobna fel.


Egy trambulin vagy csúzli alkalmazása biztosan feldobja. Jó magasra.

2016. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a Samsung Touchwiz-es felülete kiszúrná a szemem, annyira nem tetszik, szóval az lenne az első, hogy feldobnék rá egy launchert (Arrow Launcher) és egy icon packot (CandyCons). Szerintem ez nagyon feldobná a telefonod, és jobban is nézne ki.
2016. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
úgy értem a kérdést hogy unalmas a kezdőképernyője.. meg nincsenek alkalmazásaim nagyon. ezért kérdeztem hogy mi dobná fel.:)
2016. jan. 16. 14:49
 10/11 A kérdező kommentje:
14:33-as válaszoló köszönöm a segítségedet.! :)
2016. jan. 16. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!