Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y625 mobilom van....

Orsyyy2 kérdése:

Huawei Y625 mobilom van. Semmi elöjel nélkül, egyszercsak nem müködik se a facebook, se a messenger se instagram. Megnyitom és csak fekete hátteret mutat nem történik semmi. Mitöl van ez vlki segítene?

Figyelt kérdés
már újraindítottam többször de semmi nem változott. Söt kitöröltem és újra letöltöttem öket, de semmi.
2016. jan. 16. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Összes kínai fejlesztésű cucc tré , szaklapok szerint a meghibásodásuk csúcson van a többi márkákhoz képest . Alaplapjukba kémszoftverek vannak , az android se szuper . Garanciálisan nézesd meg vagy szabadulj meg tőle .
2016. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az lesz, megpróbálom. Volt már huawei-em az is tönkrement pár hónap után. Tesómnak LG-je van annak ugyanez a problémája. Nem tudom akkor milyen telefont vegyünk...
2016. jan. 16. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!