Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom mi lett a mobilommal...

Nem tudom mi lett a mobilommal. Már két napja le van fagyva?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy S Duos telefonom. Ez a haramadik éve,hogy megvan. Elég gyakran használom,sok képet és zenét tárolok,de mindegyik SD kártyán van.

Az utobbi 2 hónapban,nagyon lassú lett. Pl. Snapchatre inkább nem is mentem,mert 20 perc mire belemegy.

2 hete,hogy hívtak,de nem tudtam felvenni,mert nem jelent meg a képernyő. Így kellet várjak,hogy csengessen. Tegnapelőtt pedig csak szimplán íram egy SMS-t mire azt írta,hogy " Touchwiz-kezdők leállt". Csak a fekete képernyővel maradtam,s mutatta az órát. Ki is kapcsoltam,majd újra bekapcsoltam,de akkor is lassan ment. S direkt néztem az órát,13 percig bírta visszakapcsolás után. Akkor újra a fekete képernyővel maradtam.

Szerintetek új telefon szükséges? Vagy vigyem szervizbe először?

S ha már új telefon,melyiket ajánljátok? Ha lehet inkább a Samsungnál maradnék.



2016. jan. 16. 18:13
 1/2 anonim válasza:
53%
ez tényleg szerelmes a mobiljába? születek már androidok?
2016. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hard reset. Megold mindent, viszont elveszted a telefonon lévő adataidat.

Ha be tudod kapcsolni, akkor próbáld gépre átmenteni, ami szükséges.


Spread the love!

2016. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!