Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Abból lehet bármi gond, ha...

Abból lehet bármi gond, ha állandóan le van fagyva a kezem?

Figyelt kérdés
Hideg van a lakásban, egész nap itt vagyok és a kezeim már hullafehérek, a körmeimnél sötét lila... elég ijesztően néz ki. De ettől nem lesz semmi bajom ugye?
2015. nov. 25. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Át vagy fagyva és lelassult a vérkeringésed. Ilyenkor elsőnek a végtagok érzik meg a hideget. Miért nem fűtötök?
2015. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Központi fűtés van, nem viszik túlzásba. Meg az ablakok mellett jön be a hideg... nem tudok mit csinálni vele. :/
2015. nov. 25. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld egy pulcsival szigetelni kicsit azt az ablakot.

Meg szóljatok a közös képviselőnek, hogy intézkedjen fűtésügyben.

Nagy bajod nem lesz, értsd azért olyan hideg nincs hogy lefagyjon a kezed, de a perifériák érzik meg legjobban a hideget, mivel a létfontosságú szervek melegítésével van elfoglalva tested.

2015. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor én is távfűtésesben laktam és tanultam egész nap, majd' lefagytak az ujjaim, kesztyűben tanultam :D de azóta eltelt 10 év és kiderült, hogy fokozott trombózishajlamom van. ( vérvizsgálattal, APC, Leiden-mutáció, stb)de ez is lehet:

[link]

2015. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!