Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Tab S 10.5...

Samsung Galaxy Tab S 10.5 Wi-fi hardweres teljesítményét illetően? (több lent)

Figyelt kérdés
Nekem megvan a tablet tehát úgy szeretnék érdeklődni, hogy az a teljesítmény amit nekem átlagban hoz normális-e?: A Real Racing 3 low grafikán fut, és az RR3 kalóz grafikabeállító APK-ot az új verzióban töltöttem le és ott nem engedi beállítani, a Crossy Road akad ha a képernyőn minimum 25-30 autó van, a Subway Surf-nek gyalázatos a felbontása (ritkán akad), a MotoHeroez eddig működött, de az utóbbi napokban meggondolta magát és csak Wi-Fivel fut (az autómatikus frissítés ki van kapcsolva), a 8 Ball Pool mindig kidobja, hogy: Bad Connection, és mire löknék lejár az időm. A tabletet még karácsonyra kaptam és vírusba sem futottam bele. Ja azt még elfelejtettem megjegyezni, hogy mióta megkaptam nem állítottam le (a készülék teljes leállítására gondolok :) és ma le kellett, mert már csak 500MB szabad RAM volt, de miután visszakapcsoltam, újból bejött a stabil max. 1 giga szabad ram. Az normális, hogy egy 120 ezer forintos tab csak ennyire képes? Kérlek világosítsatok fel, mert már vissza akartam cserélni egy erősebbre (ezek egyántalán erősebbek szerintetek?: HTC Nexus 9, Huawei MediaPad M2 10.0, Samsung Galaxy Note 10.1 [2014 Edition], Acer Predator 8, Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE), eléggé meg vagyok zavarodva. Előre is köszi!

2016. jan. 16. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát barátom nekem a Galaxy Tab S 8.4 van és megy mint az atom.

Enyémen a gyari rendszer fut, esetleg te frissitetted a sajatodat lollira?

2016. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor megkaptam már akkor lollin volt.
2016. jan. 17. 10:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Real Racing 3-ra tudsz valami megoldást?
2016. jan. 17. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!