Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő akkor, ha a...

Mi a teendő akkor, ha a telefonon nincs rendszer és a gép nem ismeri fel a telefont csatlakoztatáskor?

Figyelt kérdés

A telefont leformáztam, gyárira állítottam mindent, gyári recovery van rajta.

Maga a készülék nem kapcsol be teljesen, de a recovery-ba be tudok menni. Mivel nem tudom csatlakoztatni gépre, hogyan rakjak rá másik rendszert a készülékre?

Mivel gyári recovery van rajta, nincs rootolva sem.

Telefon neve: Archos 50b platinum



2016. jan. 16. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy tudtad a system partíciót törölni, ha nincs root jogod. Mondjuk ilyen noname vackoknál bármi előfordul... Az így járás esete forog fenn: irány a szerviz, hátha.
2016. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted semmit nem lehet vele kezdeni?!

Mikor próbálok bármit is felrakni sd kártyáról, mindig azt írja ki, hogy installation aborted.

Utánanéztem, hogy mit lehet ilyenkor tenni,de sehol nem találtam értelmes magyarázatot.

2016. jan. 16. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az a telefon?


[link]



Alapban a Recovery csak a felhasználói adatokat tudja lementeni kártyára, onnan visszaírni.

A cache és data könyvtárakat törölni lehet ( gyári alapra állítás)

újraindítás....

Olyan menüpont nincs, hogy a teljes rendszert törölje., hogy csak a recovery maradjon.


Egy próba, hátha:


A google:


[link]


itt a legelsőt választottam:


[link]


Letöltöd a 280 megás romot (update.zip ):


[link]


egy mikro sd kártyára másolod ( nem könyvtárba, hanem a kártya "gyökerébe".


kártya be a telefonba.


a telefonba vissza az akku, majd a hangerő - és a power gombot addig nyomod, amíg bekapcsolódik. Ha szerencséd van, akkor az új -update.zip- firmware feltelepedik a telefonodra.

Nem láttam ez a telót élőben, így lehet, hogy saját- mókolt - recoveryje van. ekkor a telefont úgy kapcsolodbe, hogy hangerő fel, és power.... a recovery eléletileg elindul, ott kell olyan sort keresned, hogy firmware, vagy update.zip.... azt jelölöd ki. Ha minden igaz, akkor a frissítésnek el kell indulnia.

Írj vissza, hogy sikerült-e, vagy már megoldottad.

2016. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már próbáltam és változatlan. Elkezdi telepíteni, de a felénél kiírja, hogy Hiba, Installation aborted.

Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem.

És igen, a keresett telefonról van szó.

Segítséged előre is köszönöm!

2016. jan. 19. 17:35
 5/6 Norbi658441 ***** válasza:
Hát marad a szervíz,1000-2000 ft.-ért szerintem ha meg tudják csinálni,akkor megcsinálják.
2016. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, akkor úgy nèz ki, hogy tènyleg csak szervíz segíthet.
2016. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!