Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltődik a telefonom...

Miért nem töltődik a telefonom? /Huawei honor 4c Többi lent!

Figyelt kérdés

Július óta van meg ez a telefonom.Szeptember környékén állt fent először ez a probléma,és akkor szervizbe is került.Megjavították és jól működött újabb két hónapig.2 hete is megint nem akarta tölteni,de fent hagytam a töltőn pár órát és akkor elkezdte tölteni,és onnan minden oké volt egészen máig.Ma már megint nem töltődik a telefon!(Nem a töltővel van a baj.)Próbáltam már gyári visszaállítást,kivettem a sim kártyát,SD kártyát is,de semmi.(Aksit nem tudom kivenni,mert beépített.)Mit csináljak most?Mi lehet a baj?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)



2016. jan. 16. 20:47
 1/2 Lájsz ***** válasza:
Látatlanban elég nehéz megmondani,de lehet csatlakozó hiba,illetve töltésvezérlési probléma is. A leírás alapján ezek a legvalószínűbb hiba lehetőségek. Mindenképp szervíz.
2016. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. jan. 17. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!