Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z5 vagy Iphone 6S...

Mettic20 kérdése:

Sony Xperia Z5 vagy Iphone 6S Plus?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy melyik telefont vegyem meg, várom az előnyöket és a hátrányokat mindkettőről, melyik érné meg jobban, etc. Mielőtt valaki valamelyik márkát sz_rnak nevezné, indokolja, mert érdekel mindenki véleménye.

2016. jan. 17. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Más esetekben nem szoktam iPhone-t ajánlani, de ez most kivétel, mivel a Z5-ben a 810-es Snapdragon processzor van, ami pedig köztudottan nagyon melegszik! Ilyenkor pedig biztonsági okból visszább veszi az órajelet, és a telefon nagyon belassul.

Szóval 6S Plus az ajánlatom!

2016. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kettő közül én az iPhone mellett döntenék.
2016. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Nekem Sony Z5-m van és ezért ajánlom. Amiket kizo87 leírt, még soha sem tapasztaltam, pedig használom nagyon sokat.
2016. jan. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!