Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes manapság Lumiát...

Érdemes manapság Lumiát venni? Vajon milyen jövő vár rá? Fogják még fejleszteni, frissíteni a WP-t, lesz akkora támogatottsága, hogy adnak ki rá programokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 09:48
 1/5 piriiiii válasza:
55%

Nekem az van november óta és nagyon szeretem (lumia 435), elégedett vagyok vele, úgy gondolom most, hogy jobbat nem is választhattam volna. Aki azt mondja, hogy nem adnak rá elég programot, alkalmazást, annak nem tudom, milyen luxus igényei vannak, bizonyára az ilyen ember azt is elvárja a telefonjától, hogy kitörölje a seggét. Volt androidos telefonom is, valójában nem sok különbséget látok az alkalmazások mennyisége és minősége között. Van a wp-n is minden, az alap dolgoktól (messenger, facebook, böngészők, viber, mindenféle alkalmazások, játékok, vlc, kamera-appok, stb) kezdve mindenféle kis felesleges szaron át. Ráaádsul az androidos telefonra alig akartak letöltődni a play áruházból a dolgok, néha újra kellett az egészet formázni, meg folyton frissíteni meg minden. A wp-vel nincs ilyen gond.

Hogy milyen jövő vár rá, azt nem tudom. De az biztos, hogyha van jövője, többet nem kérek az androidból és megmaradok a windowsnál. És vannak még rajtam kívül ilyen emberek, szóval bizonyára lesz frissítve továbbra is, mert igény az van rá.

2016. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neeem, ezt egy sufni cég fejleszti, közadakozásból, nonprofit módon, és biztos, hogy amikor összehozták, hogy "ugyan az" a rendszer fut a pcn mint a telefonon, akkor összecsomagolnak, és elmennek a marsra
2016. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:

Böngésző még mindig csak egy van rá. Ellenben van egy halom kamu alkalmazás.

FB messengert nem lehet még mindig elforgatni. (ez persze nem a telefon hibája, de ez elég sovány vigasz)

A média tárolója nagyon kötött, nem mindegy, hogy hova teszel dolgokat, mert a programok nem ismerik fel.

PDF olvasó, ami tudna tördelést, még mindig nincs rá.

Neten járva több helyen látom, hogy "használd mobilról!" csak épp WP-t nem támogatják.


625-ösöm van, de nem szeretem, sajnos ezzel kell együtt élni.

2016. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiii válasza:
A messengernél valóban rossz, hogy nem lehet elforgatni, ez engem is zavar.
2016. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy jópár évig még fejleszteni fogják.


Egyelőre elég csekély a mobilos piacból a részesedése, és őszintén szólva nekem nagyon nem jött be a rendszer, de rengetegen szeretik az alacsony ára miatt és mert gyors marad sokáig.

2016. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!