Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM-kártya, rendben lehet-e így?

SIM-kártya, rendben lehet-e így?

Figyelt kérdés
Tehát az alap telefonom (kártyafüggetlen) szervizben van. Mikro SIM volt benne, Domino-s, ami eredetileg normál SIM volt, de a szolgáltatónál szépen átalakították micrová. Na ennek aztán megtartottam a keretét. Van egy tartalék telóm itthon, ami csak telenoros és normál simmel működik. Van persze ilyen mikro SIM-em is. TEHÁT A KÉRDÉSEM: ebbe a T-Mobile-os kivágott keretbe ha beleteszem a telenoros micro SIM-et, használható lesz-e telefonálásra, mobilnet használatra? (Ha esetleg nem érthető a kérdésem, utólag tudok még képeket feltölteni , hogy érthetőbb legyen, mit írtam.)
2016. jan. 18. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
természetesen. a kártyán lévő chip a lényeg, én is a keretet beraktam az egyik régi telefonba, hogy amikor valami oknál fogva használni kényszerülök, akkor tudjam a jelenlegi kártyámmal.
2016. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, semmi akadálya. Lehet kapni microsim-minisim keretet is a szolgáltatóknál.
2016. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!