Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Grafikai kérdés. Ha megválaszo...

Grafikai kérdés. Ha megválaszolod, okos vagy. Rendben?

Figyelt kérdés
Felraktam egy új drivert Nvidia-hoz (Modolt inf fájl segitségével) Tehát az eddigi Hybrid grafikámat Optimusként kezeli. Tudok választani hogy az alkalmazásokat melyik GPU-val futtassam. Most annyi a különbség, hogy a két videókártya egyszerre aktiv. Játékokban grafikai hibát nem találtam (driver gondot). Szerintetek hagyjam rajta?

2014. jan. 10. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha semmilyen problémát nem észlelsz, hagyd rajta.
2014. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hybridnél az volt a gondom, hogy állandóan váltogatni kell ha akarok valamit. Ennél most az a jó, hogy ha nem játszok alapból az INTEL grafika megy, tehát kissebb a zaj is meg a hő is. És csak játék inditásakor kell kiválasztanom az NVIDIA grafikus processzort ha kilép ismét intel megy
2014. jan. 10. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindenféleképpen maradjon a dolog, Akku időt is spórolsz ezzel, bár nem hiszem, hogy annyira a takarékosságra mennél, de ez is egy szempont.
2014. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább most a hőmérsékletek miatt aggódom ugye hogy egyszerre megy a kártya vagyis inkább amiatt aggódom, hogy nem-e megy a gép rovására. Bár Hybridnél mikor Teljesitmény módot használtam akkor infónál kijelezte hogy Több GPU együttműködése, több hő nagyobb zaj stb. Tehát akkor ott is egyszerre ment a kettő
2014. jan. 10. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Monitorozod valamivel a hőmérsékletet? Mert valami programmal, mondjuk Aida64-el nem ártana ránézni, ha nem túlságosan vészes a hő, akkor nem kell félni.
2014. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát a hűtés alig megy tehát biztos hogy az intel gpu az aktiv most. Majd ránézek a hőre is :)
2014. jan. 10. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyéb félelmre nincs okom mivel a driver a kártyámat támogatja mert rajta van a listán csak a hybrid sli-t nem támogatja azért tudtam csak modolt INF segitségével feltenni és így lett belőle optimus
2014. jan. 11. 00:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy az újabb driverek azért nem támogatják a Hybrid SLI-t csak az optimust mert ugyanúgy tudja kezelni és rájönnénk hogy nem is akkora a két technológia közt a különbség?
2014. jan. 11. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!