Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül Telenornál...

Mennyibe kerül Telenornál függetleníteni egy mobilt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A telefonszolgáltatók nem függetlenítenek telefonokat. Épp azért adják a piaci árnál (a független telefon áránál) olcsóbban őket, hogy csak náluk használhasd. Ha valahol máshol függetleníted, a garanciáját is elveszti a telefon.
2016. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2012-es infó

[link]

2016. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ritka esetben árusítanak független készüléket. Pl. a Google Nexus 5-öt kínálta a Telenor függetlenként, ám az ára nagyon magas volt....
2016. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
így van. első rosszul tudja. 2-es által linkelt cikk jól leírja, melyik szolgáltató kb. milyen feltételekkel és mennyiért dolgozik, a jelenlegi árakat nem tudom, de én úgy tippelem, hogy nem változott azóta.
2016. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet fügetleniteni de csak hüség idő lejártával.
2016. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az a hűségidő? Én csak kaptam egy telefont. Telenoros, ezt közölték, de nincs hozzá sim kártyám. Sose voltam telenoros ezért akarom függetleníteni. Vagy azt így nem is lehet? Akkor mit csináljak?
2016. jan. 19. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában 2 év hűség idő van.
2016. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod mi az a hűségidő? Te eddig valami lakatlan szigeten éltél?
2016. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!