Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság milyen szakma hiánysz...

Manapság milyen szakma hiányszakma? Szerszámkészítőt néztem de az nemtudom hogy hiányszakma-e? Vagy esetleg gépész? 3-as átlaggal milyen szakmát ajánlatlok ami keresett azért?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért mobiltelefonok kategória, de minden hiányszakma, ha az ember jó benne. azt tanuld, ami érdekel is, mert tanulhatsz akármilyen nagyon keresett szakmát, ha nem köt le, és akkor soha nem leszel igazán jó szakember.

a magyar oktatás önmagában nem segít hozzá, sok helyen olyanok tanítják a szakmai tantárgyakat, akik csak könyvből ismerik a dolgokat...

2016. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Ha azt gondolod, hogy bármilyen szakmát meg lehet tanulni és jól csinálni, akkor valószínűleg tévedsz.

Ez azért van, mert a lexikális tudás önmagában nem elég. Kell a képesség hogy az ilyen tudást megfelelően használja is, az ember. Bizonyos szinthez nem nélkülözhető a tehetség.


Meggazdagodni vágyó bot csinálta "szakember" meg már most is túl sok van.

2016. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De azért nem mind1, hogy 90 keresel vagy 150 figyelembe kell venni, miért mobiktelefon mert itt gyors vákasz van :D

Én csak azt kérdezem ti melyik szakmát tartsátok hiányszakmának?

2016. jan. 19. 20:22
 4/4 Szirty ***** válasza:

"De azért nem mind1, hogy 90 keresel vagy 150"


Nem mindegy. De hiába keres egy pióta 4x annyit, ha olyan bot kezed van, hogy soha nem lehetsz pilóta.


"Én csak azt kérdezem ti melyik szakmát tartsátok hiányszakmának?"


Nem. Azt kérdezted, hogy milyen hiány szakmát ajánlanánk.

Megpróbáltunk rámutatni miért hülyeség s kérdésed.

2016. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!