Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Energetikai mérnök BME 1....

Energetikai mérnök BME 1. félév, sok bukott tárgy, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
15 kreditem lesz, bukom A1-et,szerktant,infót.Nem vehetem fel 2. félévben: Fizika,szerktan 2,A2,programtervezés. A1-ből lesz keresztfélév. 13 kreditet vehetek fel a 2. félév mintatervéből. Minimum 21 kredit kell, hogy meglegyen a 36. Szabvállal,kötvállal lehet ezt pótolni? vagy ha úgy van más félévek nem épülős tárgyát vegyem fel?

2016. jan. 16. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Én a helyedben nem erőltetném, válts szakot
2016. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kipótolod szabvállal, vagy passziváltatsz és jövőre ügyibb leszel. Ilyen könnyen nem adnám fel, mint az első.
2016. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még most elég a 30 kredit. A 36 kredit, csak jövőre lép életbe, mert csak aug 31 után lehet alkalmazni. Szabvállal tudod pótolni, még jó ösztöndíjindexed is lehet, ha könnyű szabválakat veszel fel.
2016. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!