Miért indul újra?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace 1-es telefon. Körülbelül 3 éves telefon. Egyik percről a másikra kikapcsolt. És mikor beakartam kapcsolni annyit csinál hogy kiadja a SAMSUNG feliratot aztán azt a kis animácó lejtszást és ujra a SAMSUNG telefon megint animácó lejátszás és ezt csinálja folyamatosan volt hogy vártam fél órát. Aztán pedig ODIn programmal és új szoftverral próbáltam ujrarakni sikerült is satöbbi de mikor ujraindult megint ezt csinálta. Próbáltam már hogy szétszedtem a telefont utana hagytam ugy mindent megigazítottam benne satöbbi és még sem. Uj telefonra még nincs pénzem gari már lejárt. Mit tudok még csinálni?
2016. jan. 20. 19:18
 1/3 Smileyhead ***** válasza:
Ha csak átmenetileg is, de be tudsz lépni az operációs rendszerbe, rootold, és tegyél rá CyanogenModot. Ez a Samsung hibája (Cég, nem készülék).
2016. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Smileyhead ***** válasza:
Köszi, hogy helyettem is kiraktad a linket. :D
2016. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!