Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 930 fényképek elrejtése?

Lumia 930 fényképek elrejtése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni abban, hogy Nokia lumia 930-on van e olyan lehetőség hogy a képeket el lehessen rejteni?

A célom az lenne hogy ha nézegetem a képeket akkor ne legyen minden kép egyből látható. Az is opció lenne ha egy mappába tudnám őket tenni, csak mivel most tértem át androidról,nem tudom hogyan kell 😒



2016. jan. 20. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami Dropbox van? Vagy esetleg OneDrive asszem az jó.
2016. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tankcsara ***** válasza:
Töltsd le a Fájlkezelő mappát az áruházból.Azon belül hozz létre egy új mappát.Helyezd ide át azokat a képeket amiket el akarsz rejteni a képek közül.
2016. jan. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tankcsara ***** válasza:
Windows 10-en is működik.
2016. jan. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezt a fájlkezelőt megpróbálom 😉

További szép napot Nektek.

2016. jan. 21. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Van gyárilag egy olyan app h onedrive...ez a telefonod felho tarhelye ahol tudsz mappát létrehozni es feltölteni a titkos fotókat..egyszerre ki tudod jelölni es wifin hipphopp felzavarja...telorol meg le lehet torolni es mintha ott se lettek vna soha..meg ha hozzáértő kotorászik benne akkor se latja, de ha csak mappát csinálsz akkor egy jobbrapoccintessel a fényképeknél ujra láthatok a képek az összes elrejteni kívánt fotóddal
2016. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!