Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung esetleg Lg...

Sidana kérdése:

Milyen Samsung esetleg Lg telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is megkérdezné miért pont Samsung? Nos mivel a Samsung is gyárt telefonokat, valaki veszi,szereti valaki nem úgyhogy legyen ez mindenkinek a saját döntése. Jelenleg Lg optimus telefonom van, egy olyan bugg van rajta hogy ha be akarom kapcsolni wifi után az adatforgalmat újra kell indítanom a telefont, eleinte nem zavart de lassan 2 év után.. A másik hátránya számomra hogy alig lehet kapni rá tokot, régen mikor ráakadtam hosszas keresgélés után egy sima szilikonos tokra, ami nem tetszett de a telefon védelmére jó volt hisz azóta sincs egy karc sem rajta. Nagyon szeretem a tokokat, szerintem jól fel tud dobni egy telefont :) a Samsungokra meg azért bőven gyártanak is. Viszont a Samsungnak is van hátránya pl. olvastam hogy az a műanyag réteg az oldaláról hamar lekopik, nem tudom hogy tokkal ezt meg lehet e előzni.. Olyan telefont szeretnék ami olyan 60-110 körül mozog úgyhogy ilyen középkategóriába esőt. Fontos lenne az előlapi kamera szép képe és hogy az aksi legalább reggeltől késő délutánig bírja persze nem folyamatos használat mellet. Viszonylag gyors legyen, szépen fussanak rajta a játékok, nyilván nem annyira mint egy felső kategóriásnál, de nem szoktam ilyen nagy grafikás játékkal játszani úgyhogy nem hinném hogy ezzel probléma lenne. Ami még plusz lenne hogy ne csak feketében hanem esetleg fehérben vagy aranyban is kapható legyen. Ha van Samsung netán Lg telefonotok amivel megvagytok elégedve, ( de persze más márkát is meghallgatok az imént leírt feltételekkel) akkor írjátok le a negatívumait de inkább a pozitívumait abból remélhetőleg több lesz! :) előre is köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 21. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Amit írtál: szép képek legyenek, elolapi kamera, grafikás jatekok, arany szin, fekete vagy feher szinu.


Következő javaslataim:


- Samsung Galaxy S5 (ára kb.: 100Ft van az árukeresőn.)


-LG G3 (ára kb.: 80ezer Ft)

2016. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az üzemidőről és az előlapi kamera képéről nehéz véleményt mondani, de amik normális webshopból véve megérik az árukat: Samsung Galaxy S4 LTE+ (i9506), vagy LG G3 32GB
2016. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
esetleg samsung galaxy a5
2016. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld mancs :)
2016. jan. 21. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!