Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni,...

Telefont szeretnék venni, melyik telefon meddig bírná? Melyik miben jobb mint a másik? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S6

iPhone 6S/6S PLUS



2016. jan. 17. 19:03
 1/2 anonim válasza:
Nekem samsungom volt örök életemben szóval csak arról tudok mesélni...S4-em van nagyon jól bírja ez a második éve aztán gyepálva van naponta szinte egész nap...fut egész nap minden rajta...ha nem használom kibírja reggeltől estig (akkumlátor korától függ) nekem 2 éves a telefonom. Jó párszor már koppant és a szélén pattogott csak le az ezüst rész (mert tok nélkül volt használva, tokban semmi baja nem lenne) töltője sem törik ki. Több évig bírja akár kibír 5 évet is vagy többet. Gyors, nem fagy le, elvisz mindent. Több alkalmazás esetén sincs baja, több száz kép,videó,zene,alkalmazás van rajta de a memóriája nem telt meg még soha. Memóriakártyával bővíthető ami pozitív vélemény szerintem. Én nem cserélném le. IPhone is biztosan jó nem tudom, de a samsung árban kedvezőbb is és az IPhone se tud sokkal többet nyújtani, mint a Samsung. Főleg ha fiatal vagy...akkor sok mindenre nem használnád, mint képek és facebook stb. :) Szóval szerintem Samsung,:)
2016. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
S6-om van, most is arrol irok :) nekem egyszeruen tokeletes ez a telefon! Villamgyors, nem akadt meg egyszer sem eddig nagyon bejon. 1 ora alatt feltolt es jol is birja a gyurodest. Nem mellesleg nagyon szep is es minosegi anyagokbol keszult. Most mar eljutottunk oda hogy az androidos csucsmobilok is stabilak. Nekem volt iphonem de az a korlatozottsag nekem nem jott be.
2016. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!