Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyiket ajánlanáto...

Ezek közül melyiket ajánlanátok Huawei p8 Sony Z3c LG G4 esetleg S6/edge. Végső esetben IPhone 6. (Mást ne említs főleg ne HTC-t meg Nexust)?

Figyelt kérdés
Le akarom cserélni a telefonom áprilisban ezek tetszenek mindegyikről előny hátrány főleg akik használnak ilyet?

2016. jan. 21. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedbe z5/z5 compactot, vagy samsung s6 edgét vennék
2016. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szépek a samsungok de nem tetszik a rendszerük. igaz egyszerűen le lehet cserélni. az lg kívülről belülről tetszik. viszont valószínűleg az iphone-t választanám.
2016. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
LG G4,S6/Z3c ROM cserével(hogy használható legyen),esetleg P8.
2016. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lg G4ben a knock code (remélem jól írtam :'d) tetszik míg a samsungban az ujjlenyomat olvasó varázsol el nehéz dönteni a kettő közül :s. A P8nak a formája tetszik :D
2016. jan. 21. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
S6 edge, vagy iPhone 6. Én nemrég vettem egy 6sPlust, nagyon meg vagyok elégedve vele :)
2016. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sony z5öt néztem még valakinek vélemény előny hátrány :)?
2016. jan. 23. 08:46
 7/9 anonim válasza:

Ha az Android jobban tetszik, akkor S6/ S6 edge vagy Z5, esetleg G4. Ha az iOS jön be akkor iPhone 6 vagy 6s, de szerintem bőven elég a sima is. Z3c helyett ott a Z5c.

Az én személyes sorrendem:

1. Samsung Galaxy S6 (vagy edge)

2. Sony Z5 (vagy compact)

3. iPhone 6 vagy 6s

4. LG G4

5. Huawei P8

2016. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Még annyi, hogy a teljesség igénye nélkül

Előnyök:

S6/edge: ujjlenyomat-olvasó, minőségi anyaghasználat, nagyon gyors, gyorstöltés, vezetéknélküli töltés, kitűnő kamera, gyönyörű kijelző, Samsung Pay, edge funkciók az S6 edge-nél, testreszabható, távirányító

Z5/Z5c: anyaghasználat, szép kijelző, jó akksi, jó kamera, gyorsaság,microSD bőv.,testreszabhatóság, vízállóság

iPhone 6: hosszú támogatás, gyorsaság, jó kamera, minőségi anyaghasználat, ujjlenyomat-olvasó

LG G4: gyors, minőségi bőr hátlap, microSD bőv., gyorsaság, nagyon jó kamera, cserélhető akksi, szép kijelző

Huawei P8: minőségi anyaghasznàlat, bővíthetőség, jó kamera, gyorsaság, ez a legolcsóbb


Hátrányok:

S6/S6 edge: nem bővíthető, a hátlap gyűjti az ujjlenyomatokat, már nem vízálló és az akksi elég gyenge

Z5/Z5c: forrósodás, drága (majdnem annyi mint a 6s)

iPhone 6: nem testreszabható, még mindig drága, akksi lehetne jobb, nem bővíthető, 32 GB-os vàltozat nincsen, hanem csak 16..

LG G4: kopó oldalkeret, akksi lehetne jobb

Huawei P8: nem túl jó az akksi, és hajlamos nagyon laggolni néha

2016. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sony vagy samsung. Énnis nehezen tudnék dönteni de szerintem sony lenne belőle , mert jobb az akku, bírja a vizet, számomra jobb helyen van az ujjlenyomat olvasója és általában a Z sorozat tovább kapják frissítéseket,nem ég be, elég durván kalibrálható a kijelző és dual hangszóró.
2016. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!