Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok...

Telefon vásárlás előtt állok csak ezek jöhetnek szóba mást ne említs. Szóval?

Figyelt kérdés
Samsung s6 edge, sony z5 compact, huawei p8, Samsung s6, sony z3c Samsung note 4, lg g4 előny hátrány tapasztalat üzemidő :)! Más telefon nem jöhet szóba

2016. jan. 10. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem g4-em van de ha tehetném z5öt választanék a felsoroltak közül mivel az a legjobb :)

A g4 is egy csúcskategóriás készülék nincs vele semmi bajom egyedül az aksi ami zavar...egyébként még fél éve megvan de még 1x nem fagyott be és nagyon gyors is :) Ha az árat is nézed akkor az a legjobb választás de ha pedig a legjobbat akarod megvenni akkor a z5..

2016. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
uhh..Bocsi nem láttam hogy compact akkor viszont az s6 edge vagy a g4,itt már csak a design dönt
2016. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve nyüstölöm az iPhoneom. Alapból szerethető gyors nem lassult semmit stb de, nem tudtam megszokni android után ráadásul nekem kicsi az 5c. Viszont ilyen stabil rendszert andoridon nem láttam még es a samsunggal sűrűn mellé fogtam eredetileg sima S6ot vagy Edget akartam venni. De féltem a laggtól akadásoktól meg a mindenféle szenvedéstől viszont tetszik az újlenyomat olvasó meg maga a desing. A G4 is gyönyörű meg azok a kamerák abból egyedül az újlenyomat olvasót hiányolom :)
2016. jan. 11. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nincs benne újlenyomat olvasó,viszont van helyette knock kode...és biztosíthatlak hogy ezse fog laggolni..legalábbis nekem még 1x nem laggolt illetve fagyott volna be,sőt elég gyors készülék..
2016. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na egész jól hangzik esetleg valakinek tapasztalat Note4-el?:)
2016. jan. 12. 16:43
 6/7 anonim válasza:

Szia!! Én is most vettem g4-et és meg kell hagyni, szuperül fut. Eleinete nekem nem tetszett h ilyen szögletesebb , se a desig, de élőbe gyönyörű *-*. És a teljesítmény kiváló egy lagg sincs, még véletlenül sem. A kamera pedig gyönyörű fotókat készít, és még raw fotót is lehet készíteni. Megmondom őszintén, h az üzemidő nekem kibír egy napot simán, és azért használom rendesen.Mondjuk én minden este feltöltöm, de a mai telefonoknál melyiket nem kell??

Na szóval én a helyedbe lg g4-et vennék, nem vészes az ára sem. Hidd el nem fogod megbánni!!

2016. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek azt hiszem G4 lesz:)!
2016. jan. 17. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!