Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lesz baja a sony...

Szerintetek lesz baja a sony xperia m4 aqua-ámnak?

Figyelt kérdés
Szervízbe vittem a sony xperia m4 aqua telefonomat, mert nem működött a mikrofonja. Ma mikor mentem érte mondták hogy véletlen megtörték az lcd gábelt, és nem működik a kijelző.Azt mondtak magyaro-n nem lehet kapni és külföldről rendelték. 1-részt Mo-n utána néztem és lehet kapni, másrészt mi van ha ebayrol vagy vlami ilyen helyről rendelték? azt mondták egy hónap mire megjön a kijelzö.És ha ebayrol rendelték nem lesz rosszabb a kijelzo vagy hibáás vagy ilyenek? most nagyon félek emiatt
2016. jan. 21. 17:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint az lcd kijelzö káelét
2016. jan. 21. 17:46
 2/12 anonim ***** válasza:

Most az ő hibájukból vársz 1 hónapot?

Én a helyedben megmondanám hogy adjanak helyette egy új készüléket.. Mellesleg a szervizeknek ha jól tudom 2 hetes határidőre meg kellene javítani a készüléket.(Vagyis amikor én szervizbe vittem, 2 hetes határidő volt a papíromra írva.)

Amúgy a kérdésre válaszolva, nem hinném hogy eBay-ről rendelik, viszont ha igen akkor lehetséges hogy nem lesz olyan élénk mint eddig.

2016. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen szervizbe vitted?
2016. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát egy gsm szervizbe. eddig nem volt velük semmi bajom.. amugy meg 15 évesen nem merek cirkuszolni miatta.
2016. jan. 21. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor bizony izgulhatsz, hogy gyári alkatrész kerüljön bele (nem fog). A garanciának meg integess...
2016. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a garancia alapbol uszott mivel vízment bele
2016. jan. 21. 20:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem se számíts sok jóra, főleg úgy hogy ők rontották el, biztos a legolcsóbb leggagyibb kínai teszik bele.:/ (kivéve ha normális a szervizes)
2016. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Máris kezdek új telefont nézni...

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat

2016. jan. 21. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Olcsóbban megúszod a hivatalos szervizzel, de kinek mi...
2016. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Captain Frájer ***** válasza:
Beázott készüléknél, ha a készülék hibájából ment bele víz, akkor garanciában kaptál volna egy új telefont. Most már illetéktelen javítás miatt garanciában nem kezelhető a telefonod. Már nem érdemes márkaszervízzel javíttatni a telefonod. Beázott készülékben főpanel csere, vagy telefoncserét ajánlanának, ami garanciális eljárásban semmibe se kerülne, de garancián kívül 90-100 ezer forint.
2016. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!