Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gáz ha nekem nem jön be az...

Gáz ha nekem nem jön be az iphone illetve az apple dizájn? Számomra egyszerűen igénytelen, gyomrot forgató és gagyi. Lenovo és BB foreva.

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be az rendbe van. Bár nekem sincs , nem ismerem, azért nem hiszem hogy gagyi. De amúgy meg nagy szerencse hogy nem egyféle telefont lehet kapni. Azért van ennyi féle-fajta hogy mindenki válogathasson belőlük. Meg egyébként is mindig van aki a divat után megy. Nem az a fontos hogy megfelelő legyen, hanem csak a divat. Ez mindenbe meg van. De ezzel sincs semmi baj.
2016. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

"De amúgy meg nagy szerencse hogy nem egyféle telefont lehet kapni. Azért van ennyi féle-fajta hogy mindenki válogathasson belőlük."


Nem! Azért van ennyi fajta, mert mindegyik gyártó komolyabb piaci részesedést akar elérni.

Ez nem rólunk szól, hanem róluk!


Bár ha a jó oldalát nézzük, akkor az is milyen jó, hogy nem minden ember egyforma. Mert így nem mindenki búza :)


"Nem az a fontos hogy megfelelő legyen, hanem csak a divat. Ez mindenbe meg van. De ezzel sincs semmi baj."


Ez nagyon nincs rendben és ezzel sok baj van!

2016. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!