Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobil-nál havidíjas előfizet...

T-mobil-nál havidíjas előfizetés esetén hogy lehet lekérdezni hogy még mennyit telefonálhatok az adott hónapban?

Figyelt kérdés
Régen dominós volta és akkor beírtam hogy *102# és akkor kiírta hogy mennyi van még a kártyámon. Most valami olyan havidíjasban vagyok hogy havonta kb 3000-ft-t beszélhetek le de sehogy sem tudom megnézni hogy a 3000-remből még mennyi van. Szóval nincs erre is valami kód vagy valmi megoldás?

2016. jan. 21. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Ha regisztrálsz a T-mobile oldalán a telefonszámoddal, akkor ott tudod követni folyamatosan. Ha okostelefonod van, akkor az alkalmazásukat is használhatod, ott is kiírja, hogy éppen hol tartasz.
2016. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De sosem mérvadó az amit az alkalmazás mutat...

Kedvezmenyek es alapdíj nelkul mutatja es sztem akkor meg az afa sincs rapakolva...en is akartam követni régen de pontos szamlainfo csak hofurdulo napján derül ki mikor megnézik a kiszamolt perc+sms+net díjaidat abból levonjak az alapdijat hozzacsapjak az áfát es mar kész is a horribilis osszegu jol megszokott telekom számla :D

2016. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor semmilyen kód nincs rá mint a domino -nál?
2016. jan. 22. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!