Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég 'komoly' döntés előtt...

Elég 'komoly' döntés előtt állok :D Ms Lumia 550 telefon megéri a maga ár kategóriájában, esetleg van ugyanebben az árkategóriában 'jobb' telefon? Válaszotokat indoklással ha lehet!

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

"Többen jogosan jegyezték meg, hogy az olcsóbb Microsoft Lumia 640 akcióban jobb vétel lesz, hiszen IPS kijelzőt, ClearBlack technológiát, Gorilla Glass 3 karcvédelmet kap és még vékonyabb is az újdonságnál, ráadásul mindezt nagyobb akkumulátorral teszi."

[link]


(A 640-re is megérkezett már elvileg a windows 10.)

2016. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan eben az ár kategoriában androidot is kapsz erős aksival 5 colal,youtubal,google térkép stb nekem 5 colos androidom van 4000mh aksival 47000ft .szerintem ez a telefon továbra sem ér meg annyit .
2016. jan. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már mint lumia ,elözö hsz voltam .
2016. jan. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem a méret, és az akksi kapacitása számít, csak normálisan működő és megbízható telefont kapjak!
2016. jan. 23. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a lumia 640-et ajánlanám kicsit jobb,mint az 550 és hasonlóárban van.
2016. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!