Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi okostelefonokról? 18/L

Figyelt kérdés

Ezeket néztem magamnak. Általános használatra kellene. Pár alkalmazás, pár zene utazás közben, és internetezés. (Apropó, ezekben van wifi? Mert azt nem láttam írva)

Szerintetek érdemes valamelyikbe befektetni?

Olyan kellene, ami nem annyira lassú, és nincs vele annyi probléma!!


[link]


[link]


[link]


[link]


Melyik érné meg a legjobban szerintetek, és miért?

Köszönöm a segítséget!!



2015. nov. 11. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy a lenovo a536 vagy az lg leon, de magamnak az LG-t választanám, mert a kettő közül nagyjából csak az izlés dönt
2015. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos felhasználásra, ilyen árkategóriában valamilyen WP-s teló lenne jobb.

Sajnos az olcsó androidok általában lassúak, és sok a gond velük (frissítések hiánya, támogatás hiánya...stb)


És ilyen kérdésnél nem számít, hogy hány éves lány vagy :D

2015. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Amúgy de, számít a korom, és a nemem is, mert így legalább nem támad le senki, hogy még ilyen alapszinten sem értek a műszaki kütyükhöz... :D

Amúgy a Lenovo-ban van Wi-Fi? Mert azt nem láttam...

2015. nov. 11. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nyílván van :D
2015. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

40.000 alatt én is Windows-os telefont ajánlanék. A helyedben vennék egy Microsoft Lumia 535-öt. Nem fog belassulni, főleg ilyen alaphasználat mellett nem. Viszont kevés alkalmazás van rá (értsd: 600ezer app van Windowsra, míg Androidra több mint 1,3millió). De a nagyobb, népszerűbb alkalmazások mind megtalálhatók Windowson is.


Amúgy a felsorolt telefonokban mind van Wifi. Ha ezekhez ragaszkodsz, akkor az LG-t venném.

2015. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!