Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen segedprogramot...

Ti milyen segedprogramot hasznaltok touch screen-es telefonotokon gepelesre, tudtok egyaltalan pontosan, hiba nelkul gepelni?

Figyelt kérdés

Hosszu evekig BlackBerry telefonokat hasznaltam es hozzaszoktam a gepeleshez. Most mar egy eve erintokepernyos telefonom van es ugyanugy nem birok rajta gepelni, mint ahogy az elso napokban sem birtam. Felreutok, torolni kell egy csomot, soha semmit nem birok leirni hiba nelkul.


Felmerult a kerdes, hogy van e valamilyen app, ami segithet? Egyaltalan mit csinalnak az ilyen app-ek? Tudtok javasolni valamit? (iOS). Koszonom.


2016. jan. 22. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ceruza.
2016. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!