Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza tudom kérni a garanciál...

Vissza tudom kérni a garanciális telefon árát?

Figyelt kérdés
Vettem ping digital-tól 1 fos kínai telefont kb 3 hónap után beadta a kulcsot az alsó része nem érzékelte az érintést, már lassan 1 hónapja elvitték garanciálisan magyar teleMax GSM zzervizbe. Hogy tudom a pénzemet visszaszerezni mert cserekészülék szóba se jöhet nem kell még 1 ilyen fos kínai telefon ami 2-3 hónapot bír kí ennyi pénzért!

2016. jan. 22. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen alapon kérnéd vissza?
2016. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tudom 3 napom belül adnak vissza penzt.egyebkent nem!de minek veszel ilyen szrt??ha telefon akarsz van a partnero gsm, en meg bennük sosem csalódtam.egy telefon se romlott el,amit onnan vettem.
2016. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Magyar forgalmazó 14 munkanapig köteles visszavenni az interneten rendelt árut, bármilyen elállás mellett. 3 hónap után mehetsz bárhová, elküldenek. Sajnos a fos kínait nem kellett volna megvenni.
2016. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt gondoltam 2-3 évet azért kibír.... de ez 2-3 hónapot se bír ki :( szóval akkor 3 hónap de azt hozzáírják a garanciához mivel a készülék ez idő alatt nem is nálam volt !
2016. jan. 22. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyet vettél és mennyiért? Egyébként peched van. Mert ez bármelyik tipusú telefonnál előfordul. Persze ez nem vigasz akinél ez megtörténik.
2016. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
visszadni pénzt nem fognak, de talán abban meg tudsz velük egyezni, hogy nem kéred vissza a telefont, cserébe levásárolhatod az árát. Gondolom elég olcsó volt, úgyhogy akkor dobsz még hozzá valamennyit, és veszel egy normális telefont.
2016. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ping digitalnál csak kínai telefonokat forgalmaznak

Doogee DG700 Titans 2 vettem

2016. jan. 23. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!