Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s? Megérné megvenni...

Iphone 4s? Megérné megvenni és elég lenne a 8gb ha csak néha fotózásra, facebookra, messengere, youtubera és esetleg instagramra használnám? Itunes fizetős?

Figyelt kérdés
iphone,apple,telefon
2016. jan. 23. 08:57
 1/4 anonim válasza:
Én októberben vettem 8gigás 4s-t, nagyjaból ugyanezekre használom amiket leírtál (ezért is nem elvettem 5s-t, mert igazából kihasználatlan lenne) és teljesen jól működik, bár akik frissítettek panaszkodnak rá, de én nem szeretném frissíteni amíg meg így addig oké aztán csere (min.1 év sztem) a negatívum annyi részemről hogy baromi gyorsan merül :(
2016. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát most sony xperia e1-em van lassan l éve és baromi gyorsan merül és még lassú is igaiból az egyetlen jó dolog ,hogy már csomószor leejtetem és semmi baja nem lett egyébként Itunesen csak fizetős zenék vannak?
2016. jan. 23. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, iTunes store fizetős(mi más lenne?), maga az alkalmazás ingyenes...(kérdésre válaszoltam)


8 gigából kb 5,5 szabad. rohadutl kevés. rárakod a kedvenc zenéidet, meg ezt a néhány alkalmazást, és marad kb. 1 gb stabil területed fotózgatni...8 giga tényleg csak azoknak elég, akik egyáltalán nem használja a telefont, csak nézegeti, hogy "hú, ájfon". 4S amúgy is már egy elavult szar...15-20ezerért esetleg, de csak ha mindimum 16 gigás lenne.

2016. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. jan. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!