Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért bem találok tokot az...

Miért bem találok tokot az Ebay-en a telefonomra? (Samsung Galaxy A3) Taláb valami más telefon ugyan olyan és olyat jell rá rendelni? Még a régi telómra is vannak tokok a 3 éve jött ki erre meg nm

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 12:50
 1/6 anonim válasza:

Biztos, hogy van rá tok, én is most rendeltem ilyet a páromnak. Már 203 ft- tól találsz. Belinkelem neked, talán így könnyebb lesz megtalálnod:

[link]

2016. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A "Samsung Galaxy A3 case" kereső szavak kombinációja csodákra képes...
2016. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolònak már találtam,de azt nem èrtem,hogy pl Starbucks-os tok miért nincs A3-ra? Minden telefonra van az ennél sokkal olcsóbbakra meg minden,de erre nincsen :(
2016. jan. 24. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező nekem a "galaxy a3 case startbucks" keresés is sikeresen zárult. Persze azt nem tudom, hogy neked mi a drága, meg ugye azt se írtad a kérdésedben , hogy pontosan mit akarsz.
2016. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán tudni kéne angolul,vagy ha nem google forditot kéne használni és nem itt keseregni. Érdekes én találtam a telefonodra csomo tokot..max te vagy béna
2016. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Turista válasza:

heloó,

nemrég rendeltem én is, ha gondolod segítek

Persze több kérdés is felmerül, a telefonnal és a tokokkal kapcsolatban is.

- a készülék az új 2016-os vagy a korábbi (A300(F))-e?

- tok (szilikon, kemény műanyag, bőr, flip, vízálló ésstb.)

2016. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!