Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Windows Phone lenne a...

Melyik Windows Phone lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem átmegyek a Windowsba... az Android telefonom kimúlt:( arra lennék kíváncsi hogy melyik lehet a legjobb WP?

Biztos lenne olyan aki rávágna egy több mint 50 ezer forintosat. Na ez bökkenő, mert az túl drága. Igen, tudom, ha drága, akkor jó is. De nekem elég egy alap WP, nem kell mindjárt Istennek lennie :) úgy gondolom hogy ha 30 ezer forint alatt van, az szuper. Ja és mégvalami. Ha az illető, aki válaszol rá, Vodafone-os előfizetéses WP tulajdonos, az még jobb :)

Köszönöm a válaszokat előre is :)


2016. jan. 23. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még WP nem biztos hogy 30K alatt gyors lesz és stabil,ugyan úgy mint Android esetén kompromisszumokat kell kötni.535 szerintem a minimum,ha több van rá akkor 640/735,de nem kell csodát várni az 535-től.Amúgy Telenor-os kártyás LG T385 tulajdonos vagyok,mellette egy T-Home-os Sony Xperia M van.
2016. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Anyumnak 535-je van, ezt elfelejtettem írni :)

Szép nagy. Meg okos. Meg egyszerű. De nem szeretnék két tök egyforma telefont, eltekintve a színtől....

2016. jan. 23. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg 550,olyan 35K körül van most az ára.
2016. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hány colos ha kérdezhetem? Nem nagyobb, mint az 535, igaz?
2016. jan. 23. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisebb,nem is gondoltam volna hogy ekkor az 535...

[link]

2016. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!