Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik az alsó 3 menügomb...

Nem működik az alsó 3 menügomb a telefonomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Doogee Turbo 2014-es készülékem van. Nyáron betört a képernyője, 3 hónapos szervizelés után újra megkaptam, de alul a képernyő kb. 1mm-re kiállt a "keretből". Semmi problémát nem okozott, így úgy gondoltuk nem éri meg visszaküldeni. Tegnap óta kb 20/1-szer reagál az alsó 3 érintős gomb.( beáll.,home,vissza) így ha valamit csinálok rajta ki kell kapcsolnom es újra be. Mit gondoltok, érintkezési hiba lehet? Ha igen, mennyi lehet a szerviz? (Mindenes szervizbe,nem varom megint 3 honapot.) Előre is köszönöm!

2016. jan. 23. 17:33
 1/5 Lájsz ***** válasza:
A készülékednek sajnos tönkrement az érintője. Mindenképp cserélni kell,nem fog megjavulni. Átmeneti megoldásként tudom javasolni a play áruházból a soft button apk-t. Ez virtuális gombokat rak ki neked a képernyőre,így vissza tudsz lépni egy-egy alkalmazásból.
2016. jan. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, nagyon sokat segítettél ezzel az app-al!
2016. jan. 24. 10:17
 3/5 Lájsz ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Örülök hogy segíthettem. :)

2016. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor cserélni kell a képernyőjét? :( Mert nyáron megtörtént, 25.000-ért, és megint annyit nem fizetnék, mert 50.000 alapból a telefon.. :(
2016. jan. 27. 11:24
 5/5 Lájsz ***** válasza:

Hát sajna cserélni kell bizony. Utánanéztem kicsit a dolognak,és mint kiderült az lcd együtt van az érintővel,vagyis egyben cserélendő. Az alábbi linken találod a legolcsóbb kijelzőt hozzá,bár szerintem ez így is drága (55 Dolcsi)

[link]


Ez a baj amúgy ezekkel a kínai csodákkal,hogy ha mennek is,az alkatrész ára gyakorlatilag egy vicc. Szerintem használd addig amíg megy,aztán vegyél egy ismert,rendes szervízháttérrel rendelkező telót.

2016. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!