Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hátrány a nem levehető hátlap?

Hátrány a nem levehető hátlap?

Figyelt kérdés

Az LG G2-t néztem ki, mindennel meg vagyok elégedve rajta, egyedül a hátlap zavar. Érthető hogy ez által egy tömörebb érzetű készüléket kapunk. De mi van akkor, ha például lefagy a készülék? Hogyan tovább akkor? (paraszti ésszel, én csak levenném a hátlapot, kivenném az aksit, visszatenném, és bekapcsolnám)


A másik dolog pedig, hogy ha hosszabb útra megyek, vagy nem lesz alkalmam tölteni a telefont, akkor meg lehetne oldani a bajt egy másik aksival. Tehát 2 aksim lenne, ha az egyik lemerül, kicserélném a másikra.



2016. jan. 24. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi telefonoddal futottál bele hasonló problémákba? Mentél hosszabb útra, ahová elengedhetetlen volt a második akku? Ha a válasz nem, akkor nincs mitől tartanod. Az előző telefonom hátlapját nem lehetett leszedni, lefagyás esetére volt egy mindig működő gombkombináció. A töltést pedig meg lehet oldani hordozható töltővel.
2016. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre vannaka power bankok
2016. jan. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefagy, akkor van reset gomb.

Aksi csere helyett power bank


A legnagyobb hátrány talán az, hogy az öreg aksit nehéz cserélni, sokan nem szívesen vágnak bele, így szervizbe kell vinni.

De manapság gyorsabban cserél az emberek 90%-a telefont, minthogy megöregedjen az aksi, így ez sem nagy gond, ha csak nem a maradék 10%-ban vagy.

2016. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen. Előfordult velem az is, hogy lefagyott a mostani telefonom, és csak az aksi kimozdításával lehetett újraindítani. És a lemerülő aksi is elég sűrű dolog volt.
2016. jan. 24. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, akkor kár ezen lamentálni, neked fontos a levehető hátlap, akkor olyan telefont keress, aminek levehető.
2016. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont a kérdés az is lenne, hogy mennyire megbízható egy ilyen készülék aksija?! Mert az oké, hogy az én régi telefonomnál talán nem volt olyan jó, mint a mostaniaké. (akik már 2-3 éves készülékek)
2016. jan. 24. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyári akkukkal nem szokott baj lenni

.Sokan azt mondják,hogy így vagy úgy kell tölteni,hogy sokáig bírja,de szerintem évekig is elbírja,ha nem terheled túl.

2016. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem G2-m van, és, ha néha lefagy, azt a hátlapon lévő gombbal lehet orvosolni, mert minimális fagyás, simán megoldja egy lezárás / feloldás. Extrém esetben kikapcsolás/bekapcsolás, de erre még nem volt példa.

Vegyél hordozható akksit. De ha mész valahova, és nemigen használod a telefont, akkor nem is vészes a merülés se. Pl. egyszer elmentem 2,5 napra és alig használtam a telefont és 80%-os feltöltöttségnél maradtam. (Ugye a kijelző merít sokat.) De egy akksi se sokkal olcsóbb, mint a hordozható.

2016. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És a gyári töltőjével gyorsan töldtődik a G2! Alapvetően hátrány a nem levehető hátlap, viszont én eddig nem éreztem e funkció hiányát.
2016. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tulilu2000 válasza:
100%

Szerintem hátrány nekem is ilyen telefonom van: Xperia M2

és ha felmelegszik az aksi nem tudod lehűteni

2016. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!