Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG optimus lg 2 D605 nem...

Matéz Mihály kérdése:

LG optimus lg 2 D605 nem kapcsol be. Mi lehet a probléma? Ha ki veszem az aksit és vissza helyezem akkor be jön az LG logó és aztán elsötétül a kép, mint ha le lenne merülve az aksi ment ki? vagy szoftver hiba?

Figyelt kérdés
Ha töltőn hagyom és úgy veszem ki az aksit és vissza rakom akkor sem történik semmi.

#LG optimus l9 2 D605 nem
2016. jan. 24. 14:16
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
Lehet szoftveres gebasz is, de akkor inkább bootloopolnia kellene. Akku esélyes, ezt egy másik akkuval le tudod csekkolni. Nálam a gond az USB porttal van, ha oda bele van dugva valami (pl. egy üres OTG kanóc), akkor stabil. Ha nincs, akkor random ugyanolyan tüneteket produkál.
2016. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már meg rendeltem az akkumulátort remélem az lesz a baj. Még annyit ki hagytam hogy előtte már baszakodott ki kapcsolt és csak akkor kapcsolt vissza ha ki vettem az aksit és vissza raktam azonnal. De ki vettem aztán probléma nélkül kapcsolt.
2016. jan. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!