Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet vásárolni olyan micro...

Lehet vásárolni olyan micro sim kártyát amely feltöltős?

Figyelt kérdés
Én az esetek nagy részében mindig engem hívnak, ezért a jelenlegi telefonom kártyája feltöltős, 3-4 havonta szoktam rátenni pár ezret. Viszont most új telefont fogok vásárolni amibe micro sim kártya kell, így a jelenlegit nem tudom használni. Ilyen esetben mi a teendő? Lehet ilyen kártyát kapni? Milyen feltételei vannak? Köszönöm a segítséget.
2016. jan. 24. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Bármelyik szolgáltató tud neked adni normál, mikro - vagy nano sim kártyát. Függetlenül attól, hogy feltöltőkártyás vagy havi díjas előfizető vagy.

2016. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jelenlegi sim kártyáddal bemész a szolgáltatódhoz, és kicserélik neked micro simre. Ugyanaz a szám marad, ugyanaz az "előfizetés" - ha feltöltős, akkor az, és vagy ingyenes, vagy néhány ezerbe kerül maga a sim csere. A sim kártya csak egy eszköz, amivel a szolgáltatásod használod, a szolgáltatásod az, amiért fizettél-fizetsz, és az nem változik, amíg le nem mondod. Ha az eszköz megsérül, elveszik, más méretű kell, akkor egyszerűen kicserélik.

Persze ha új számot akarsz kapni, akkor kérhetsz újat, de maradhat simán a régi.

2016. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyira volnék még kíváncsi ami kimaradt a kérdésből, hogy az tud ebben az esetben eljárni akinek a nevén van a kártya igaz?
2016. jan. 24. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbben! Beballagsz a szolgáltatódhoz, és méretre vágják neked, és nem kell új kártya sem.
2016. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vágással csak óvatosan. Tudtommal a chiptől is függ, hogy felismeri-e az új telefon, a csere meg nincs mindig ingyen.
2016. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!