Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGS3-at érdemes lenne egy...

SGS3-at érdemes lenne egy Huawei Ascend P7 -re cserélni?

Figyelt kérdés

Galaxy S3-at érdemes lenne egy Huawei Ascend P7 -re cserélni?

Igazat megvallva, mint átlagfelhasználó (gps, film, zene, net, otthoni streamelés, videó) nem használnám sokkal több mindenre a telefont.

Eleinte gondolkodtam új iPhone-ban, mert régebb volt, de szerintem felesleges annyit kiadni érte, ha ugyanúgy arra használnám csak...


Esetleg, ha nem jó választás ez a mobil akkor írjátok meg, miért nem...


Előre is köszönöm!



2016. jan. 25. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!

Nekem P7 van, és nagyon elégedett vagyok vele. Mondjuk a streamelés fogalmam sincs hogy mi :D, a gps-re pedig nincs szükségem, de mindennap több órán keresztül netezek rajta, ezen belül szoktam online filmeket nézni és youtube-on zenét hallgatni, mindegyik perfekt jó, legalábbis úgy fut, ahogy maga az oldal tölti be a tartalmakat. Ezen felül a P7 nem csak papírforma szerint sokkal jobb, de ráadásul a Huawei csinálja a legstabilabb Androidos telefonokat, amik sosem akadoznak, és iszonyú ritkán fagynak, de az újraindítás akkor is mindig megoldja a gondot, tapasztalat. Szerintem érdemes megvenni, én 8 hónapja vettem, de nem bántam meg.

2016. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Esténként szeretek az ágyban filmet nézni, ilyenkor a gépemen be van lőve a hálózat és telefonon elérem wifi-ről a tartalmakat...


Mondjuk ezt meg lehet oldani gépet mellőzve is, de pluszköltség...


Mennyire kényelmes egy kézzel a kijelző?


Akkumulátor kivehető belőle?

2016. jan. 25. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

A kijelzője 5", vagyis +0.2" (fél centi), ennyivel nagyobb az átmérője az S3-hoz képest, viszonyíts, mérd le, senki sem egyforma. 2 kézzel persze kényelmesebb, de 1 kézzel se rossz, átlagos méretű kezeim vannak.

A hátlap fix, vagyis az akksiját nem lehet kivenni, de ezt nem mondanám hátránynak, mert például amikor nagyon-nagyon ritkán lefagy, a kikapcsolásra vagy újraindításra akkor is mindig azonnal reagál, és gördülékenyen megy tovább.

2016. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!