Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes megvenni?

Melyik telefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi 2, LG Spirit,Huawei Ascend g620s, Microsoft Lumia 730, Microsoft Lumia 640

2015. aug. 14. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
huawei ascend g620s
2015. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Microsoft Lumia 640
2015. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

WP: Lumia 730 vagy 640 mindkettő nagyon jó

droid: Redmi 2

habár nekem Lumiám van (535) és még nem volt Xiaomim, nagyon jókat olvastam róla és a szoftvere is nagyon jól optimlaizált

2015. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én csak a droid részről tudok nyilatkozni, helyedben én mindenképpen a Redmi 2-t venném, de abból is a 2GB RAM-os verziót (2/16, és nem az 1/8), 2015 második felében az alá nem adnám. Hidd el, jót tesz az androidnak, ha van alatta legalább 2GB RAM. Más részről, nem hátrány az sem, ha nem 8GB-os tárhellyel kell bűvészkedni, Huawei esetében 3,76GB, az LG esetében 2,49-et írnak első bekapcsolás után fennmaradó tárhelyként. A Xiaomi-nál az 1/8-as verziónál (1GB RAM, 8GB tárhely) is fennmarad 5,8GB, a 2/16-osnál olyan 12-13GB-ra lehet számítani. Az LG-t semmiképpen nem ajánlom ezek közül, az LG UI mindig is egy dadogósabb dolog volt rendszersebesség tekintetében, mint a Huawei EMUI-ja vagy a MIUI,és memóriaéhesebb is ezeknél. Végső soron, azt tudom ajánlani, hogy amennyiben belefér a keretbe, én tuti, hogy egy Redmi2 2GB RAM-os verziót vennék, ha nem fér bele, akkor viszont valószínűleg a Huaweit venném ezek közül.
2015. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. aug. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!