Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tok védi jobban a...

Melyik tok védi jobban a telefont?

Figyelt kérdés

Üdv nemrégen vásároltam egy androidos okostelefont és most azt szeretném kérdezni hogy melyik tok védi jobban attol hogy a hatlaprol/oldalarol a festek megkopjon? A szilikontok vagy a sima belecsúsztatós tok?

Elore is koszonom a segitseget! :)



#telefon #Android #védelem #tok #szilikon #belecsusztatos #bortok
2016. jan. 25. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
ja es meg annyit hogy a kepernyojere mar vettem uvegfoliat szoval ezzel egeszitenem ki a leirasomat!
2016. jan. 25. 22:28
 2/5 Captain Frájer ***** válasza:
Festék kopástól a szilikon tok véd a legjobban. Már a tok felhelyezése sem ad semmilyen feszültséget a festékrétegnek, szóval kíméletes. A belecsúsztatós kevesebb védelmet nyújt az esés következtében történő kopástól, mert vékonyabb réteg védi a telefont, fizikai behatás jobban átmegy a vékony műbőr/párnázott műbőrön. Kopástól a szilikon fog a legjobban védeni, azonban a telefon előlep/hátlap törésétől csak az óvhat meg, ha nem ejted le. Arra ügyelj, hogy nincs ütésálló telefon vagy ütésálló tok (na jó, utóbbi van, de az egy baromi vaskos gumi tömb).
2016. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom a segitseget!!
2016. jan. 25. 23:12
 4/5 Amanda52 válasza:

Szerintem a szilikon tok, de van flip tok is, ami olyasmi mint a szilikon tok, de fel lehet hajtani az alját. :)

Itt van róla kép:

[link]


De igazából nagyon sok fajta van sok színben.

(ha olyan a telefonod hogy nem lehet rá külön flip tokot venni akkor van Univerzális flip tok, amit a telefonod méretére kell venni)


Remélem segítettem valamennyit :)

2016. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolso neked is koszonom a segitseget!

ismerem a flip tokot mert anyukam olyat hasznal a telefonjahoz en meg jelenleg mar szilikontokot es uvegfoliat!

2016. jan. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!