Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a cseretelefont osszetorom...

Ha a cseretelefont osszetorom ki kell fizetnem magat a telefont?

Figyelt kérdés
Bevittem szervizeltetni a telefonom a vodafone-hoz mert garancias ..es kaptam egy samsung galaxy s advance cseret ameg kesz nem lesz a sajatom..na most egyszer leejtette a baratnom , es alul a gombnal eleg durvan betort a kepernyoje..ha igy vissza viszem mennyit vernek ram? A telefon teljes arat vagy a javitaset?

2016. jan. 26. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg elveszik a saját telefonod és megtarthatod a törött cserekészüléket.
2016. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

lol: valószínű igen, hogy elveszik a tied, és megtarthatod a töröttet.. valami sarki gsm.ben lehet, hogy ez a módi...



A sajátod visszakapod a törött telefonnak pedig ki kell fizetned az értékét, ami természetesen nem az új ára, hanem az aktuális (ez persze magasabb lesz, mint a piai ár, de akkor sem új ár). Egyébként ettől gyakran eltekintenek, az ilyen csere telefonok már legtöbbször annyira gagyik, hogy nincs értelme ezzel foglalkozni.

2016. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

U hat az beb*szna ha elvennek az enyem, a ket telefon kozel sem er ugyanannyit..


Aha..es ha gyorsan megcsinaltatom? Es ugy viszem vissza? Mert 10ert siman megcsinalnak nekem

2016. jan. 26. 08:43
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Simán észre fogják venni.
2016. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miert?
2016. jan. 26. 10:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mert látszik az, ha szét volt szedve...bár lehet, hogy eleve egy javított telefonról van szó, szóval lehet volt már szétszedve...de én nem erre építenék.
2016. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bp1985 ***** válasza:
100%
Le van írva azon a papíron, hogy mennyit kell fizetned, amit nem olvastál el, csak aláírtál, amikor kaptad a cserekészüléket.
2016. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem irtam ala semmit a csaj csak kihozta nekem es ennyi..

Es ha uj kepernyot csinaltatok akkor azon ott folul van samsung felirat?

2016. jan. 26. 14:08
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
nem írtál alá semmit -> sufnigsm -> elveszik a telód ahogy írtam
2016. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, írta, hogy VODAFONE! Nem pedig GSM.
2016. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!